Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Atrakcje

Nowy pokój zabaw dla dzieci!

Drodzy Goście,  z myślą o najmłodszych Gościach stworzyliśmy nowy pokój zabaw w Głęboczek Vine Resort&SPA! Kolorowy, pełen kreatywnych zabawek:) To wprost wymarzone miejsce zabawy dla każdego dziecka! Zapraszamy serdecznie!

 

zobacz więcej

Nowość w Głęboczku - studio cardio i sala fitness!

Z radością informujemy, że oferta hotelu Głęboczek Vine Resort&SPA wzbogaciła się o nowoczesne studio cardio i salę fitness!

zobacz więcej

Rekreacja

Malownicze położenie hotelu, sąsiedztwo lasów i jezior sprzyja różnym formom aktywnego wypoczynku. Nordic Walking, programy ćwiczeniowe Zdrowy Kręgosłup, wycieczki rowerowe, spływy kajakowe, narty biegowe, rejsy tratwą, wędkarstwo to tylko niektóre z naszych propozycji na aktywny wypoczynek wiosną i latem.

Zobacz więcej

Pojezierze Brodnickie

To wyjątkowe miejsce, jeden z najpiękniejszych zakątków Polski. Ponad 100 jezior, Dolina Drwęcy, Brodnicki Park Krajobrazowy… tu głęboko odetchniesz świeżym powietrzem i nacieszysz się malowniczym pięknem przyrody.

Zobacz więcej

Golf w Głęboczku

Profesjonalnie przygotowany golfowy obiekt treningowy stanowi harmonijne uzupełnienie krajobrazu. To całoroczna atrakcja, będąca wyzwaniem dla golfistów o każdym poziomie zaawansowania.

Zobacz więcej

Geocaching

Geocaching to gra terenowa polegająca na szukaniu skarbów, ukrytych na terenie resortu, przy pomocy urządzeń GPS. Daj się ponieść przygodzie, która zabierze Cię w niesamowicie piękne miejsca.

zobacz więcej

Spływ kajakowy

Wyprawa samodzielna, w grupie znajomych a może romantyczny spływ we dwoje… malownicze tereny porośnięte gęstymi lasami pozwolą każdemu nacieszyć się pięknem i urokami natury.

zobacz więcej

Scena Bachusa

Scena Bachusa to wyjątkowe przedsięwzięcie artystyczno-kulturalne realizowane w hotelu Głęboczek Vine Resort & SPA. Organizujemy wydarzenia adresowane nie tylko do gości hotelowych, ale przede wszystkim do lokalnej społeczności. Na Scenie Bachusa mieliśmy przyjemność gościć znakomitych polskich artystów. Dotychczas wystąpili m.in.: Dariusz Kordek, Hanna Śleszyńska, Paweł Wawrzecki, Filip Bobek, Małgorzata Pieczyńska, Tomasz Bednarek, Michał Milowicz, Piotr Szwedes, Piotr Polk. Zapraszamy na kolejne wydarzenia na Scenie Bachusa.

zobacz więcej