Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Golf w Głęboczku

Profesjonalnie przygotowany golfowy obiekt treningowy stanowi harmonijne uzupełnienie krajobrazu. To całoroczna atrakcja, będąca wyzwaniem dla golfistów o każdym poziomie zaawansowania.

Green (jako całoroczna atrakcja) został umiejętnie wkomponowany w przestrzeń dziedzińca, będąc atrakcją zarówno dla już grających golfistów jak również dla firmowych Akademii Golfa. Wykonany z użyciem najwyższej jakości sztucznej trawy na trzech płaszczyznach (różniących się wysokością kilkudziesięciu centymetrów) jest wyzwaniem dla golfistów o każdym poziomie zaawansowania. Infrastrukturę golfową uzupełniają maty do chippowania umożliwiające trening kilkunasto i kilkudziesięciometrowych uderzeń. Umiejętne łączenie możliwości pokazów i treningu wzbogaca ofertę zajęć Akademii Golfa także poprzez organizację mini konkursów oraz turniejów nocnych.

O nas

Witaj w Głęboczek Vine Resort & SPA, jednym z najlepiej zlokalizowanych i najwyżej ocenianych hoteli w Polsce. Poznaj naszą ofertę i oddaj się chwilom relaksu w kameralnej atmosferze.