Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Więcej o spektaklu

Niedziela, 30 września 2018, godzina 19:00

Wyjątkowy spektakl

Musical „Bodo” to historia legendarnego polskiego artysty Eugeniusza Bodo. Historia życia tego wybitnego artysty stała się inspiracją dla reżysera Dariusza Taraszkiewicza do stworzenia przedstawienia, w którym tytułową rolę gra Dariusz Kordek.

Więcej o spektaklu

Dlaczego warto?

  • Doborowa obsada
  • Znakomity Dariusz Kordek w roli głównej
  • Świetna choreografia i muzyka
  • Komfort oglądania (kilkupoziomowa widownia)

Musical „Bodo” to historia legendarnego polskiego artysty Eugeniusza Bodo. Historia życia tego wybitnego artysty stała się inspiracją dla reżysera Dariusza Taraszkiewicza do stworzenia przedstawienia, w którym tytułową rolę gra Dariusz Kordek. Spektakl jest utrzymamy w konwencji musicalowej, a jego atutem są największe przeboje artysty.

Wielkie przeboje

„Już jestem taki zimny drań”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Całuję Twoją dłoń madame”, czy „Ta ostatnia niedziela”, to tylko niektóre z nich. Musical Bodo to niewątpliwie okazja do zapoznania się z historią życia legendarnego polskiego artysty – Eugeniusza Bodo i jego twórczością.

W roli głównej wystąpi Dariusz Kordek, aktor filmowy i teatralny, znany m.in.: z filmów „Poranek Kojota”, „Młode Wilki”, czy „Sztos”. Na scenie towarzyszyć mu będzie 6 tancerzy. Spektakl ten jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, przygotowany z rozmachem, a Dariusz Kordek rewelacyjnie gra tytułową postać.

Sponsorem generalnym Sceny Bachusa jest MPM AGD S.A.

Zobacz zapowiedź video