Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Atrakcje na terenie hotelu

Łucznictwo

Nowość w Głęboczku.  Za wzgórzem z Altaną Miłości przygotowaliśmy dla naszych Gości specjalny tor do Łucznictwa. Łucznictwo jest to sport, który pozwala się zrelaksować oraz nauczyć precyzji.

Ekologiczne Śniadania

Zapraszamy do naszego Warzywnego Zakątka! Skosztuj ekologicznego śniadania skomponowanego na łonie natury z produktów, które sami uprawiamy! Śniadanie odbywa się w Altanie w naszym Ogrodzie.

Zakochaj się z nami w winie

Głęboczek Vine Resort&SPA to miejsce, w którym wino cieszy się szczególną estymą. Tu odkryjesz tajniki wina podczas degustacji prowadzonych przez Sommeliera, zrelaksujesz się w Vine SPA i będziesz mógł wziąć udział w prawdziwym winobraniu.

zobacz więcej

Spędź uroczy wieczór w Restauracji

W Restauracji odkryjesz prawdziwą głębię smaków i aromatów. Kuchnia Głęboczka jest inspirowana naturą oraz dostępnością sezonowych produktów – owoców, warzyw, ziół i grzybów.

zobacz więcej

Odkryj tajniki gry w golfa

Akademia Golfa w Głęboczku to doskonały pomysł na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu w gronie rodzinnym lub z przyjaciółmi. Gra w golfa uczy cierpliwości, pokory i zasad fair-play.

zobacz więcej

Ciesz się bliskością Jeziora

Głęboczek Vine Resort&SPA zlokalizowany jest na malowniczym Pojezierzu Brodnickim, wśród jezior, wzgórz i lasów. Widok na jezioro Forbin zachwyca o każdej porze roku.

zobacz więcej

Zrelaksuj się w SPA i spędź aktywnie czas

W Głęboczek Vine Resort&SPA czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji.

zobacz więcej

Morsowanie z Instruktorem

Od późnej jesieni do wiosny zapraszamy na wspólne, poranne morsowanie w Jeziorze Forbin z Instruktorem w wybranych terminach. Przygotowaliśmy specjalną infrastrukturę zachęcającą do chłodnych kąpieli na prywatnej plaży z cudownymi, relaksującymi widokami.

Nasz Instruktor opowie Wam o dobroczynnych skutkach krioterapii, właściwym przygotowaniu i będzie towarzyszyć podczas całego seansu.