Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Atrakcje

Rekreacja

Malownicze położenie hotelu w sąsiedztwie jezior i lasów sprzyja różnym formom aktywnego wypoczynku. Wycieczki rowerowe, zajęcia ruchowe, rejsy tratwą czy spływy kajakowe to tylko niektóre z naszych propozycji.

Zobacz więcej

Pojezierze Brodnickie

To wyjątkowe miejsce, jeden z najpiękniejszych zakątków Polski. Ponad 100 jezior, Dolina Drwęcy, Brodnicki Park Krajobrazowy… tu głęboko odetchniesz świeżym powietrzem i nacieszysz się malowniczym pięknem przyrody.

Zobacz więcej

Golf w Głęboczku

Profesjonalnie przygotowany golfowy obiekt treningowy stanowi harmonijne uzupełnienie krajobrazu. To całoroczna atrakcja, będąca wyzwaniem dla golfistów o każdym poziomie zaawansowania.

Zobacz więcej

Geocaching

Geocaching to gra terenowa polegająca na szukaniu skarbów, ukrytych na terenie resortu, przy pomocy urządzeń GPS. Daj się ponieść przygodzie, która zabierze Cię w niesamowicie piękne miejsca.

zobacz więcej

Spływ kajakowy

Wyprawa samodzielna, w grupie znajomych a może romantyczny spływ we dwoje… malownicze tereny porośnięte gęstymi lasami pozwolą każdemu nacieszyć się pięknem i urokami natury.

zobacz więcej

Scena Bachusa

Zapraszamy na wydarzenia o charakterze artystyczno-kulturalnym, organizowane wśród sielskiej atmosfery naszego hotelu. Nasi goście znajdą tu ukojenie nie tylko dla ciała, ale i dla duszy.

zobacz więcej

Polecamy pakiety i oferty

Więcej ofert