Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Spa

Zrelaksuj się w jednym z najlepszych SPA na Mazurach, oferującym autorskie zabiegi pielęgnacyjne oparte na winoterapii. Wybierz coś dla siebie i rozkoszuj się luksusowym relaksem.

Winnica SPA na Mazurach

Kąpiele winne, peelingi czy okłady z winogronowych masek to tylko niektóre z szerokiego wachlarza luksusowych zabiegów relaksacyjnych, jakie oferuje Vine SPA.

Kosmetyki Exclusive Line

Posiadamy własną, autorską linię kosmetyczną Vine SPA Exclusive Line, którą tworzą luksusowe produkty stworzone na bazie winogron.

zobacz więcej

Mama w spa

Oferujemy luksusową strefę SPA dla kobiet w okresie macierzyństwa. Każda przyszła i obecna mama może liczyć na profesjonalną, bezpieczną pielęgnację.

zobacz więcej

Day SPA akcje promocyjne

Podaruj sobie wyjątkowy, pełen relaksu pobyt DAY SPA w niezwykłym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku. Sprawdź, jakie pakiety możemy Ci zaoferować.

zobacz więcej

Menu SPA

Oddaj się w ręce profesjonalistów, którzy z pomocą unikalnych kosmetyków oraz odpowiednio dobranych rytuałów i zabiegów sprawią, że poczujesz pełen relaks. Sprawdź ofertę naszego SPA.

pobierz pdf

Terapia ATSI

Integracja Strukturalna ATSI to terapia, która ma zbalansować napięcie powięzi w naszym organizmie. Idealna dla wszystkich, którzy chcą się poczuć dobrze w swoim ciele.

zobacz więcej