Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Eventy po izolacji

Planujesz pełnowymiarowy wyjazd? Zapraszamy!

 • Ogromna przestrzeń w otoczeniu natury i pięknych widoków
 • 7 przestrzeni do spotkań
 • 6 sal restauracyjnych i strefa plenerowa
 • 5 budynków noclegowych
 • Możliwość zaaranżowania wielu bezpiecznych atrakcji dzięki specyfice naszego SPA.

Zapewnij swoim współpracownikom i kontrahentom wyjątkowy pobyt po czasie izolacji!


Elastyczne zasady rezerwacji – 21 dni na zwrot zaliczki w przypadku wprowadzenia ponownym obostrzeń w otwarciu hoteli!

Zima 2020 dla grup

W tym szczególnym okresie z wyjątkową troską zadbaliśmy o bezpieczeństwo, komfort i nadal relaksujące i efektywne warunki dla wyjazdów grupowych. Głęboczek VineResort&Spa uzyskał certyfikat Bezpieczny Obiekt MICE wydany przez Polską Organizację Turystyczną.

Poza autorskimi modelami konferencji jak FLEXI EVENT, przygotowaliśmy także ofertę specjalną na pobyty w tym szczególnym okresie.

zobacz szczegóły oferty

Autorskie modele bezpiecznych konferencji

Z myślą o potrzebach firm w tym szczególnym okresie przygotowaliśmy dwie nowe, autorskie propozycje
pobytów biznesowych w Głęboczku!

BASIC EVENT + STREAMING

Konferencja nawet dla 300 osób bez konieczności gromadzenia!

To Wasza firma wybiera delegację, prelegentów, szefów działów czy członków zarządu, którzy fizycznie spotkają się w naszym hotelu. Dla nich przygotujemy pełne świadczenia oraz udostępnimy nasze nowe łączeni STREAMING o bardzo szybkim łączu, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o organizacji spotkań biznesowych w wydaniu online.

Twoja firma czuje potrzebę przeprowadzenia konferencji czy seminarium podsumowującego ostatni szczególny okres dla nas wszystkich? Zapraszamy do Głęboczka!

Co możemy dla Was przygotować:

 • Wybrany zestaw świadczeń dla grona Gości będących na pobycie hotelowym
 • Udostępnienie sali konferencyjnej z bezpiecznymi odległościami
 • Udostępnienie szybkiego łącza STREAMING – symetryczne łącze biznesowe 100/100Mbps, dzięki któremu w sprawny sposób połączymy Was z całym zespołem
 • Możliwość organizacji bezpiecznych atrakcji dla Gości na pobycie – od zabiegów w Vine Spa, degustacji win, przez spływy kajakowe, rejsy tratwą, kolacje wieczór z winem, aż po bezpieczne plenerowe programy integracyjne
 • Elastyczna rezerwacja – gwarancja zwrotu zaliczki w ciągu 21 dni w przypadku wytycznych władz wskazujących na ponowne zamkniecie hoteli
 • Wspaniałą, wyjątkową atmosferę Vine SPA
 • Prestiżowe miejsce podnoszące rangę wydarzenia
 • Możliwość przygotowania voucherów pobytowych dla uczestników biorących udział w konferencji w trybie offline

FLEXI EVENT

Twoi pracownicy oraz kadra zarządzająca czują potrzebę integracji po czasie izolacji i pracy w trybie home office? Boisz się jednak koncentracji całego zespołu w jednym miejscu? Zapraszamy do elastycznej rezerwacji poszczególnych zespołów! Dla każdego z nich dobierzemy identyczny program pobytowy, każdy z Gości będzie mógł liczyć na atrakcje i świadczenia na takim samym poziomie. Każdy dział zakwaterujemy jednak w oddzielnym terminie!

Co możemy dla Was przygotować:

 • Programy pobytowe o tym samym zakresie dla każdego z działów Twojej firmy w oddzielnych terminach
 • Odpowiednio duże sale Restauracyjne, czy szkoleniowe
 • Wyjątkową kuchnia i wspaniała strefa SPA
 • Szerokie programy bezpiecznych atrakcji – zarówno indywidualnych jak zabiegi w SPA, jak i grupowych jak gra terenowa Poszukiwanie Zaginionego Gąsiora
 • Wyjątkowe, kameralne wieczorne spotkania dla Twoich pracowników
 • Bezpieczne warunki sanitarne oraz przeszkolony zespół
 • Wspaniałą, wyjątkową atmosferę Vine SPA
 • Prestiżowe miejsce podnoszące rangę wydarzenia

Bezpieczny obiekt MICE

Głęboczek Vine Resort&Spa jest certyfikowanym obiektem przez Polską Organizację Turystyczną – pod względami bezpieczeństwa i spełniania procedur. Nasi Goście mogą czuć się u nas bezpiecznie i mieć pewność, że troszczymy się o wszystkie normy i zalecenia władz.

Bezpieczne atrakcje dla grup

Spływ kajakowy – w pełni bezpieczna integracja wśród wspaniałych okoliczności przyrody Bagiennej Doliny Drwęcy. Daje możliwość swobodnych rozmów i integracji pracowników po czasie izolacji. Atrakcja możliwa także dla większych grup.

Akademia Golfa – aktywność dedykowana dla mniejszych grup. Wspólnie z naszym trenerem uczestnicy poznają etykietę golfa, nauczą się podstawowych uderzeń putting, chipping i swing oraz zmierzą się w mini turnieju.

 

Degustacja win – podzielimy się z Wami pasją do wyjątkowego trunku, jakim jest wino. Nasz Sommelier chętnie zabierze Was w podróż po szczepach i aromatach winnic z wybranych regionów świata. Kameralne degustacje organizujemy w klimatycznej Piwnicy Win.

Zabiegi w Vine SPA – zarezerwuj czas na zabiegi i masaże dla uczestników. Rozluźniający masaż pleców, karku i ramion, kompleksowy masaż Vine SPA, aromatyczny, winogronowy peeling całego ciała czy zabiegi na twarz. Twoi Goście poczują się u nas wyjątkowo, a nasza obsługa zadba o bezpieczeństwo higieniczne podczas zabiegów.

Joga na powietrzu – zajęcia, które mogą stanowić idealny wstęp do dalszej integracji grupy. Pozwolą zrelaksować się po czasie izolacji, a także rozluźnić grupę. Atrakcja idealna zarówno dla grup, której pracownicy spędzają dużo czasu w biurze w pozycji siedzącej, jak i dla tych, których zespoły w ostatnim czasie pracowały na zasadzie „home office”.

Szkolenie z Pauliną Smaszcz-Kurzajewską – zmiana strategii, komunikacji, sprzedaży i promocji w erze post-COVID – program wydarzenia stworzony z myślą o wyzwaniach, jakie stoją przed firmami po czasie izolacji, a także głębokich zmian w funkcjonowaniu biznesu, jakie globalnie zachodzą w tym obszarze.

Kolacja wieczór z winem – idealna forma zarówno atrakcji, jak i integracji dla kameralnych grup. Wyjątkowa kolacja, podczas której uczestnicy próbują 4 wyjątkowych dań skomponowanych przez naszego Szefa Kuchni. Każde z nich poprzedzone jest rozmową z Sommelierem, który dobiera do potraw odpowiednie wino podkreślające ich aromaty, opowiada o jego pochodzeniu i szczepach.

Odkrywamy tajemnice kosmosu – zapraszamy na unikalny wieczór z Gwiazdami. Poprowadzi go dla Państwa Dyrektor Generalny Fundacji Nicolaus Copernicus Robert Szaj. W trakcie wieczoru grupa będzie miała możliwość obserwacji gwiazd przez jedne z najsilniejszych, mobilnych teleskopów. W tym obserwacje Słońca (protuberancje, plamy) i Gwiazd. Do tego strefa leżaków i możliwość serwowania wina czy przekąsek.

Bezpieczne bankiety dla grup – na bieżąco śledzimy wytyczne władz i wprowadzamy je w życie. Odpowiednie odległości, starannie przygotowane i zdezynfekowane sale i profesjonalna obsługa, która zadba o wyjątkową atmosferę.

Zastanawiasz się, jakie zmiany i zabezpieczenia zaszły w obszarze organizacji spotkań grupowych po czasie izolacji związanej z COVID-19? Jak wygląda bezpieczna organizacja wyjazdów:

 • Szkoleniowych
 • Konferencyjnych
 • Integracyjnych
 • Bankietów korporacyjnych

Masz dodatkowe pytania o szczegóły związane z organizacją wyjazdów? Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami ds. planowania eventów.

Już teraz przyjmujemy rezerwacje na pobyty grupowe począwszy od września 2020 do grudnia 2021 roku.

Zapraszamy!