Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Eventy po izolacji

Z radością informujemy, że ponownie realizujemy wyjazdy grupowe w wyjątkowym Głęboczek Vine Resort&SPA.

Ogromna przestrzeń w otoczeniu natury i pięknych widoków, przestronne sale konferencyjne i restauracyjne, możliwość zaaranżowania wielu bezpiecznych atrakcji dzięki specyfice naszego SPA. Zapraszamy do nas ponownie!

Zapewnij swoim współpracownikom i kontrahentom wyjątkowy pobyt po czasie izolacji!

Elastyczne zasady rezerwacji – 21 dni na zwrot zaliczki w przypadku wprowadzenia ponownym obostrzeń w otwarciu hoteli!

 

Bezpieczne szkolenia i zajęcia integracyjne:

Spływ kajakowy – w pełni bezpieczna integracja wśród wspaniałych okoliczności przyrody Bagiennej Doliny Drwęcy. Daje możliwość swobodnych rozmów i integracji pracowników po czasie izolacji. Atrakcja możliwa także dla większych grup.

Akademia Golfa – aktywność dedykowana dla mniejszych grup. Wspólnie z naszym trenerem uczestnicy poznają etykietę golfa, nauczą się podstawowych uderzeń putting, chipping i swing oraz zmierzą się w mini turnieju.

Degustacja win – podzielimy się z Wami pasją do wyjątkowego trunku, jakim jest wino. Nasz Sommelier chętnie zabierze Was w podróż po szczepach i aromatach winnic z wybranych regionów świata. Kameralne degustacje organizujemy w klimatycznej Piwnicy Win.

Zabiegi w Vine SPA – zarezerwuj czas na zabiegi i masaże dla uczestników. Rozluźniający masaż pleców, karku i ramion, kompleksowy masaż Vine SPA, aromatyczny, winogronowy peeling całego ciała czy zabiegi na twarz. Twoi Goście poczują się u nas wyjątkowo, a nasza obsługa zadba o bezpieczeństwo higieniczne podczas zabiegów.

Joga na powietrzu – zajęcia, które mogą stanowić idealny wstęp do dalszej integracji grupy. Pozwolą zrelaksować się po czasie izolacji, a także rozluźnić grupę. Atrakcja idealna zarówno dla grup, której pracownicy spędzają dużo czasu w biurze w pozycji siedzącej, jak i dla tych, których zespoły w ostatnim czasie pracowały na zasadzie „home office”.

Organizacja szkoleń i konferencji – bezpieczne odległości między uczestnikami, właściwe przygotowanie sali i przeszkolona obsługa dbająca o bezpieczeństwo sanitarne podczas spotkań. Zorganizuj pierwszy wyjazd szkoleniowy po czasie izolacji na pięknym Pojezierzu Brodnickim.

Szkolenie z Pauliną Smaszcz-Kurzajewską – zmiana strategii, komunikacji, sprzedaży i promocji w erze post-COVID – program wydarzenia stworzony z myślą o wyzwaniach, jakie stoją przed firmami po czasie izolacji, a także głębokich zmian w funkcjonowaniu biznesu, jakie globalnie zachodzą w tym obszarze.

Wyjątkowe wieczory w Głęboczku po czasie izolacji:

Kolacja wieczór z winem – idealna forma zarówno atrakcji, jak i integracji dla kameralnych grup. Wyjątkowa kolacja, podczas której uczestnicy próbują 4 wyjątkowych dań skomponowanych przez naszego Szefa Kuchni. Każde z nich poprzedzone jest rozmową z Sommelierem, który dobiera do potraw odpowiednie wino podkreślające ich aromaty, opowiada o jego pochodzeniu i szczepach.

Odkrywamy tajemnice kosmosu – zapraszamy na unikalny wieczór z Gwiazdami. Poprowadzi go dla Państwa Dyrektor Generalny Fundacji Nicolaus Copernicus Robert Szaj. W trakcie wieczoru grupa będzie miała możliwość obserwacji gwiazd przez jedne z najsilniejszych, mobilnych teleskopów. W tym obserwacje Słońca (protuberancje, plamy) i Gwiazd. Do tego strefa leżaków i możliwość serwowania wina czy przekąsek.

Bezpieczne bankiety dla grup – na bieżąco śledzimy wytyczne władz i wprowadzamy je w życie. Odpowiednie odległości, starannie przygotowane i zdezynfekowane sale i profesjonalna obsługa, która zadba o wyjątkową atmosferę.

Zastanawiasz się, jakie zmiany i zabezpieczenia zaszły w obszarze organizacji spotkań grupowych po czasie izolacji związanej z COVID-19? Jak wygląda bezpieczna organizacja wyjazdów:

  • Szkoleniowych
  • Konferencyjnych
  • Integracyjnych
  • Bankietów korporacyjnych

 

Masz dodatkowe pytania o szczegóły związane z organizacją wyjazdów? Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami ds. planowania eventów.

Już teraz przyjmujemy rezerwacje na pobyty grupowe począwszy od września 2020 do grudnia 2021 roku.

Zapraszamy!