Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Helikopterem do Głęboczka

Marzysz o chwili relaksu z dala od zgiełku wielkiego miasta?

Chcesz by Twój wyjazd był niezapomniany już od samego wyjścia z domu? Skorzystaj z możliwości wypożyczenia śmigłowca, by w krótkim czasie przedostać się z zatłoczonego miasta prosto do Głęboczek Vine Resort&SPA. Spraw, by podróż była fascynującą przygodą, ciesz się wspaniałymi widokami i skorzystaj z lądowiska usytuowanego na terenie naszego resortu.

Współpracujemy z najlepszymi!

General Aviation Services to firma specjalizująca się w obsłudze prywatnego pasażerskiego ruchu lotniczego. Specjalnie dla Ciebie zorganizują  przelot z dowolnego miejsca w Polsce bezpośrednio do Głęboczek Vine Resort&SPA. Dla General Aviation Services bezpieczeństwo pasażerów jest priorytetem. To certyfikowany przewoźnik lotniczy spełniający wszelkie standardy bezpieczeństwa, w tym certyfikat przewoźnika lotniczego AOC , świadectwo zdatności do lotu i ubezpieczenie. Podróż z General Aviation Services to również pełen komfort – na pokładzie helikoptera zapewnione są przekąski, napoje czy ulubiona prasa.

Ile to kosztuje?

Powołując się przy rezerwacji na hasło Głęboczek Vine Resort&SPA i dokonując rezerwacji odpowiednio wcześniej zyskasz gwarancję niższych cen.
Podróż śmigłowcem na trasie Warszawa – Głęboczek Vine Resort&SPA – Warszawa – 2200 EUR netto + 8% VAT

Jaki jest czas trwania lotu?
Czas trwania lotu na przykładowej trasie Warszawa – Głęboczek Vine Resort&SPA w jedną stronę wynosi około 40 minut. Podczas lotu możesz podziwiać wspaniałe widoki.

Jaką liczbę osób można zabrać na pokład?
Przelot helikopterem może być zorganizowany dla maksymalnie 5 osób.

Zarezerwuj swój przelot wcześniej i zyskaj gwarancję tej ceny!
Skontaktuj się z General Aviation Services i dowiedz się więcej – www.generalaviation.pl

General Aviation
Pani Anita Lisowska
+ 48 600 858 152
anita.lisowska@generalaviation.pl