Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Szukasz idealnego miejsca na wakacje w Polsce?

Zapraszamy do Głęboczek Vine Resort&Spa

Poranna mgła unosząca się nad taflą ukrytego w dole jeziora. Śpiew ptaków, które szukają cienia wśród krzewów winorośli. Zapach świeżo wypiekanego chleba podczas śniadania na tarasie. Tak w Głęboczek Vine Resot&Spa wygląda większość naszych letnich poranków. Bogactwo przyrodnicze, które nas otacza oraz wciąż wydłużająca się lista atrakcji dostępnych w resorcie sprawiają, że w ciągu dnia trudno o powtarzalność. Sprawdźcie dlaczego Głęboczek to idealne miejsce na wakacje na Mazurach!

Miejsce, które stało się kilkanaście lat temu przekształcone z tradycyjnej pruskiej osady, umiejscowione jest w ukryciu – to prawdziwy hotel na odludziu, wśród wzgórz malowniczego Pojezierza Brodnickiego, krainy setek jezior i rezerwatów dzikiej przyrody. Okalają nas dwa połączone z sobą wąskim przesmykiem jeziora – Jezioro Głęboczek oraz Jezioro Forbin. Na naszej kameralnej, prywatnej plaży stacjonują kajaki, canou, rowerki wodne oraz łódź wiosłowa, którymi przy odpowiednim poziomie wody możecie dowolnie przemieszczać się między Jeziorami otoczonymi przez lasy mieszane. W niedziele organizujemy zazwyczaj relaksujące rejsy tratwą, dla osób które po prostu chcą się relaksować wśród szumu wody i śpiewu ptaków. Wakacje poza miastem? Tylko tutaj.

Po zaledwie 2-kilometrowym spacerze leśną ścieżką można dotrzeć nad przepiękną, meandrującą rzekę Drwęca, która jest najdłuższym w Polsce rezerwatem ichtiologicznym. W Głęboczku rozpościera się jako Bagienna Dolina Drwęcy – rezerwat pełen starorzeczy i kanałów, będący siedliskiem blisko 50 gatunków dzikich ptaków! W wakacje na Mazurach niemalże codziennie organizujemy dla naszych Gości spływy kajakowe, od 1,5-godzinnych do nawet całodniowych tras.

W naszym resorcie znajduje się przestrzeń golfowa, na której cyklicznie organizowana jest Akademia Golfa z profesjonalnym trenerem. Tuż obok nas znajdują się stawy, które pozwolą fanom wędkarstwa na relaks nad wodą i połowy, bez konieczności posiadania karty wędkarskiej. Nasi goście często odwiedzają także świetnie prosperującą Stajnię Milka, która znajduje się w naszym sąsiedztwie – Głęboczek to hotel blisko stadniny. Stajnia organizuje indywidualne nauki jazdy oraz konne wyprawy terenowe dla zaawansowanych jeźdźców. 10 minut drogi autem w kierunku Iławy znajduje się najdłuższy tor tubingowy w Północnej Polsce – ośrodek Kurza Góra.

Poza bogactwem natury, jednym z najważniejszych elementów pobytów jest nasze Vine SPA – jako jedyne w Polsce oparte na filozofii winoterapii. Wśród nich nasz kultowy Rytuał dla dwojga Smak Shiraz, w skład którego wchodzi seans w łaźni parowej, peeling całego ciała na bazie wyciągów z winogron, następnie relaksują kąpiel w winie, nałożenie maski, a na zakończenie masaż całego ciała w gabinecie VIP dla dwojga. Do tego zabiegi kosmetologii estetycznej na twarz, innowacyjne terapie układu ruchu ASTI, joga, pilates, czy Body Ball. A wieczorami relaks w saunie, łaźni, strefie basenowej oraz jacuzzi zewnętrznym.

Sercem obiektu latem jest taras Restauracji, basen zewnętrzny tuż przy nim oraz polana z łożami balijskimi i domkami Pinegrad dla najmłodszych Gości. Wszystko z malowniczym widokiem na Jezioro Forbin. Szef Kuchni dba o zróżnicowaną kuchnię. Poza popisowymi daniami à la Carte jak Żurek w chlebie, jesiotr z okolicznej hodowli, czy polędwica wołowa, niemalże codziennie organizowane są kolacje w formie bufetu z Live Cooking. Trudno wyobrazić sobie bardziej klimatyczne wakacje na Mazurach.

W letnie popołudnia nasz Sommelier poleca chłodne i orzeźwiające Rieslingi i czy Pinot Grigio. Popołudniami zapraszamy także na degustacje do naszej Piwnicy Win, w której panuje stała, przyjemna latem temperatura 17 stopni. Wieczorem zaś, do kolacji na tarasie przy zachodzącym słońcu, Sommelier dobierze idealne, limitowane trunki ze swojej kolekcji. Wśród kulinarnych atrakcji możemy polecić także dedykowany Live Cooking przy Waszym stole oraz Vine Fondue Barel Bar – idealne na długie spotkanie z przyjaciółmi fondue z dobranym winem. Niemalże codziennie odbywają także uroczyste kolacje serwowane Wieczór z Winem w towarzystwie Sommeliera, który do każdego dania dobiera odpowiedni trunek. Opowiada o jego pochodzeniu, szczepach i charakterystyce.

Dla dzieci wakacje w Głęboczku to możliwość obcowania z naturą – od spływów kajakowych, Akademii Golfa dla dzieci, przez zabawy z animatorami z naszym Baby Roomie oraz na świeżym powietrzu, wycieczki rowerowe (w naszej wypożyczalni znajduje się pełen zestaw dla najmłodszych Gości), zabawy w drewnianych uroczych domkach marki Pinegard, zewnętrzny plac zabaw i oczywiście prywatna plaża. Wśród zabiegów SPA opracowaliśmy także te, idealne dla najmłodszych Gości. Wczasy z dziećmi w Polsce mogą okazać się niesamowitą przygodą dla Waszych pociech. Szczególnie po tej specyficznej wiośnie, gdzie często dzieciom musieliśmy zapewniać zabawy w naszych mieszkaniach.

Głęboczek to miejsce nie tylko na weekend w spa na Mazurach. To także miejsce idealne na długi, relaksujący urlop wakacyjny. Ilość atrakcji oraz piękno otaczającej przyrody sprawiają, że nie sposób doznać uczucia znudzenia. Jedno z najlepszych SPA w Polsce i jego winne rytuały, wybitna, zróżnicowana kuchnia, prywatna plaża, codzienne spływy kajakowe, wyprawy rowerowe, geocaching, basen zewnętrzny, stadnina koni, przestrzeń Golfowa i cyklinie organizowana Akademia Golfa, Degustacje Win i Live Cooking. Po czasie naszej izolacji, przestrzeń Głęboczka pomoże zrelaksować się i cieszyć się swobodą oraz przestrzenią. Zapraszamy na idealny pobyt wakacyjny w Polsce do Głęboczek Vine Resort&Spa.