Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Kosmetologia estetyczna!

Miło nam poinformować, że Goście Głęboczek Vine Resort&SPA mogą już skorzystać z innowacyjnych zabiegów kosmetologii estetycznej.
W dwóch nowych gabinetach zabiegowych dostępne są urządzenia, które pomagają w nieinwazyjny sposób przywrócić skórze młody wygląd.

AquaSure H2

To innowacyjne połączenie technologii oczyszczania wodorowego, hydro peelingu z funkcją infuzji, czyli wtłaczania preparatów oraz opatentowanej głowicy MCS z prądami galwanicznymi do liftingu skóry.
Wieloetapowe oczyszczanie skóry AQUASURE H2 polega na dogłębnym oczyszczeniu skóry, tak aby wyglądała ona zdrowo i promiennie. Jego podstawą jest dokładne oczyszczanie skóry, złuszczanie, nawilżanie oraz działanie przeciwstarzeniowe.

Już pierwszy zabieg pozwala uzyskać efekt oczyszczenia, wygładzenia, głębokiego nawilżenia i liftingu. System Aquasure H2 pozwala pracować nad wieloma problemami skóry. Cera po zabiegu oczyszczania wodorowego odzyskuje utracony blask, pozostaje dogłębnie oczyszczona oraz nawilżona. Dzięki zredukowaniu ilości szkodliwych wolnych rodników znacznie opóźniony zostaje proces starzenia się skóry.

Seyo MED TDA

To pierwszy na świecie dermatologiczno-estetyczny system do intensywnego i głębokiego leczenia i regeneracji skóry, włosów, paznokci, który przenosi składniki lecznicze zawarte w ampułce, wzbogacone wysoko stężonym tlenem do najgłębszych warstw. TDA jest to opatentowana Transdermalna aplikacja, czyli dostarczanie substancji aktywnych do skóry właściwej, tkanki podskórnej, ścięgien i więzadeł.

To doskonała propozycja dla osób, zmagających  się z atopią, łuszczycą, trądzikiem różowatym, ale również tych, którym zależy na skórze pełnej blasku i młodszym wyglądzie.

Dzięki zabiegom Seyo MED TDA możemy rozjaśnić przebarwienia, poprawić nawilżenie skóry, zredukować blizny, cienie i obrzęki okolicy oka, poprawić jędrność, czy wygładzić zmarszczki mimiczne.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej:
Recepcja SPA
tel. +48 22 380 59 01
e-mail recepcjaspa@gleboczek.pl

Serdecznie zapraszamy!