Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Kierownik służby pięter

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • organizowanie i nadzorowanie pracy pokojowych,
  • kontrolowanie pokoi hotelowych pod względem czystości i stanu technicznego,
  • inwentaryzacja stanów magazynowych środków czystości,
  • zamówienia kosmetyków, chemii, bielizny hotelowej itp.,
  • układanie grafiku miesięcznego pracy,
  • współpraca z działami operacyjnymi,
  • w razie potrzeby sprzątnie pokoi hotelowych,
  • rozliczanie godzin pracy oraz premii podległych pracowników,
  • zatrudnianie nowych osób do pracy,
  • kontakt z pralnią,

Hotel Głęboczek Vine Resort & SPA zatrudni osobę na stanowisko: KIEROWNIK SŁUŻBY PIĘTER

Hotel Głęboczek Vine Resort&SPA to miejsce, które od wielu lat cieszy się doskonałą reputacją. Dołącz do naszego zespołu jeśli lubisz kontakt z ludźmi, cenisz sobie jasne zasady współpracy, nie boisz się nowych wyzwań i chcesz pracować w gronie profesjonalistów.

Zdobywaj doświadczenie w jednym z najlepszych hoteli SPA w Polsce!

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • gwarancję stałej pracy oraz wynagrodzenie wypłacane na czas,
  • pracę w dużym zespole

Skontaktuj się z nami:

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność, sumienność,
  • obsługa komputera,
  • dobra organizacja pracy swojej jak i podległego zespołu,
  • nienaganna kultura osobista,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
  • chęć do pracy i pozytywne nastawienie.