Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Weekend z Dniem Kobiet w SPA

5-7 marca 2021

Zaplanuj kobiecy wypad za miasto z mamą, siostrą, przyjaciółkami. Spędź w gronie najbliższych kobiet Wasze Święto. A może chcesz swojej ukochanej podarować z tej okazji niezapomniany prezent – pobyt w luksusowym Vine SPA?  Z okazji Dnia Kobiet w trakcie weekendu 5-7 marca przygotowaliśmy specjalne atrakcje!

 

Specjalne niespodzianki dla Pań będących na pobycie:

Sesja zdjęciowa w prezencie!

Wyzwól swoją siłę i kobiecość. Stań przed obiektywem profesjonalnego fotografa w pięknych okolicznościach luksusowego SPA. Spełnij swoje marzenie i zachować wyjątkową pamiątkę na lata. Sesje organizujemy indywidualnie lub w grupach przyjaciółek. Sesje zdjęciowe realizujemy w sobotę.

Słodka uczta od Szefa Kuchni w prezencie!

W sobotę po kolacji dla każdej z Pań nasz Szef Kuchni przygotuje prawdziwą ucztę dla podniebienia – zestaw czekoladowych pralin wytwarzany na miejscu z najwyższej jakości czekolady. Do tego kieliszek wina Porto, który idealnie uzupełni smaki i aromaty zawarte w pralinach. Podczas sobotniej kolacji czas umilać będzie także muzyka na żywo w naszej Restauracji.

Warsztaty w SPA w prezencie!

Warsztaty Zdrowego Ciała – spotkanie z trenerami personalnymi z poradami dotyczącymi treningów oraz aktywności.

Warsztaty kosmetyczne – porady dotyczące pielęgnacji skóry twarzy po zimie, aplikacja kosmetyków, wskazówki na co zwrócić uwagę przy zakupie kremu do twarzy. Dodatkowo specjalna oferta dla Pań na zakup kosmetyków naszej autorskiej linii Głęboczek Exclusive Line skomponowanej na bazie winogron uprawianych na południu Francji.

Kobiecy pobyt w SPA

Głęboczek Vine Resort&SPA to miejsce idealne dla spędzenia wyjątkowego czasu. Wspaniały relaks w strefie basenowej, jacuzzi zewnętrznym czynnym cały rok, saunach, łaźni. Do tego cała gama zabiegów kosmetologii estetycznej, relaksujących masaży czy rytuałów SPA. Otoczenie majestatycznej przyrody, cudowne pokoje, wybitna kuchnia oraz Piwnica Win, w której nasz Sommelier zgromadził kilkaset wyjątkowych trunków…

W marcu szczególnie polecamy Pakiet Tylko dla Kobiet. W tym miesiącu przy skorzystaniu z tego pakietu specjalny upominek – voucher rabatowy na mentoring indywidualny z Pauliną Smaszcz -15%!


Zaplanuj kobiecy weekend w Głęboczek Vine Resort&Spa i ciesz się niespodziankami, które przygotowaliśmy z okazji Dnia Kobiet w ten weekend!


W przypadku nowych wytycznych władz odnośnie COVID19, przedstawiony pakiet zostanie do nich dostosowany.