Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Viva Italia! – zimowy, alpejski weekend w Głęboczku!

24-26 stycznia 2020

Viva Italia! to nasz pomysł na wspaniały zimowy weekend. Jesteś wielbicielem włoskiej kuchni? Chcesz wziąć udział w degustacji włoskich win prowadzonej przez Sommeliera? Marzysz o chwili relaksu z dala od wielkomiejskiego zgiełku?  A może chcesz aktywnie spędzić czas i szusować na nartach na pobliskim stoku Kurza Góra?

Spędź zimowy, pełen atrakcji weekend w Głęboczek Vine Resort&SPA! Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojej rodziny!

W programie:

  • grzane wino na powitanie w recepcji
  • w sobotę kolacja w formie bufetu z elementami live cooking* – makarony w stylu włoskim! W menu m.in.: risotto z szafranem, małże w białym winie, cielęcina z oliwkami, włoskie sery i wędliny i wiele innych wyśmienitych propozycji naszego Szefa Kuchni
  • w sobotę o godz. 17:00 degustacja win włoskich prowadzona przez Sommeliera*
  • muzyka na żywo
  • bogaty program animacji dla dzieci – nie zabraknie gier i zabaw na świeżym powietrzu!
  • zajęcia relaksacyjne – jak uwolnić stres z własnego ciała – GRATIS!
  • dla aktywnych – masaż alpejski, polecany jako świetna forma relaksu po całodziennym szusowaniu na nartach lub jako przygotowanie do wysiłku przed wyjściem na stok*.

Masaż Alpejski

To doskonała propozycja dla wielbicieli aktywnego wypoczynku! To unikalny masaż kręgosłupa i nóg wykonywany na ciepłym olejku winogronowym. Stanowi świetną formę regeneracji po całodziennym szusowaniu na nartach, ale również sposób na przygotowanie mięśni do wysiłku przed wyjściem na stok.

W ten weekend w specjalnej cenie 120 PLN  za 40 minut.

Stok narciarski Kurza Góra

Amatorów śnieżnego szaleństwa zapraszamy także do ośrodka narciarskiego Kurza Góra oddalonego tylko 12 km od Hotelu, gdzie przygotowane są profesjonalne trasy zjazdowe z wyciągami. Więcej informacji: http://kurzagora.pl/

Nie trać czasu w kolejkach – skorzystaj z możliwości zakupu karnetu na stok narciarski Kurza Góra bezpośrednio w Recepcji Hotelu!
Skontaktuj się z nami:
tel. +48 22 380 59 00
Serdecznie zapraszamy!

*atrakcja dodatkowo płatna