Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

HB Odnowa w Głęboczku – pakiet o charakterze paramedycznym

Zadbaj o swoje zdrowie po czasie izolacji. Wybierz pobyt o charakterze paramedycznym w Głęboczek Vine Resort&Spa. Miejscu, gdzie cisza raduje… Ciesz się wyjątkowymi okolicznościami przyrody, skorzystaj z zabiegów i masaży. Pakiet obejmuje także wyżywienie – śniadanie oraz obiadokolację.

Pakiet obejmuje:

 • Nocleg w komfortowym pokoju,
 • Konsultację z fizjoterapeutą na rozpoczęcie pobytu,
 • Śniadanie do łóżka – Room Service,
 • Obiadokolację na podstawie Menu Dnia – Room Service,
 • Zajęcia ruchowe na basenie,
 • Termoterapię – seans w saunie suchej,
 • Aromaterapię – seans w Łaźni Kwiatowej,
 • Wypożyczalnię sprzętu zimowego w prezencie – sanki oraz narty biegowe,
 • Zajęcia w Strefie Cardio,
 • WiFi,
 • Miejsce parkingowe.

Strefa basenowa, sauny oraz Łaźnie nie są obecnie ogólnodostępne. Natomiast w ramach pobytów o charakterze paramedycznym realizowane są zajęcia ruchowe na basenie, indywidualne seanse w saunie oraz indywidualne seanse w Łaźniach. W miarę możliwości prosimy o wcześniejsze rezerwacje na te aktywności oraz zabiegi i masaże.

Zabiegi balneologiczne oraz fizjoterapeutyczne

Wśród możliwych zaordynowanych przez fizjoterapeutę dodatkowych zabiegów mogą znaleźć się m.in. masaż klasyczny, terapia strukturalna KMI, treningi z trenerem w Strefie Cardio, Zajęcia z rollowania, zajęcia Body Ball i inne. Zajęcia poza ujętymi w pakiecie są dodatkowo płatne.

Zabiegi i masaże w Vine SPA

Zabiegi i Rytuały oparte na winoterapii, zabiegi kosmetologii estetycznej, zabiegi na ciało oraz twarz. Wypełnij swój pobyt o charakterze paramedycznym wyjątkowym relaksem w Vine SPA.

 

Zimowe atrakcje

Poznaj wyjątkowe miejsce, ciesz się pięknymi widokami, przestrzenią i licznymi atrakcjami. Zaplanuj wyjazd narciarski na Kurzą Górę! Najdłuższy stok narciarski w Północnej Polsce zaledwie 12 minut od hotelu. Dodatkowo możliwość wypożyczania sprzętu zimowego w hotelu – narty biegowe oraz sanki. Do tego wspaniała okolica zapraszająca do relaksujących spacerów wokół otaczających nas Jezior.

Rezerwacje

Przykładowa cena za pobyt w pakiecie o charakterze paramedycznym HB Odnowa w Głęboczku obejmujący pobyt na jedną dobę dla dwóch osób w pokoju DUO Standard w Winnicy I z wyżywieniem to 890 zł.

Rezerwacje:
recepcja@gleboczek.pl
tel. +48223805900


Głęboczek Vine Resort&Spa realizuje pobyty o charakterze paramedycznym zgodnie z obowiązującymi przepisami (Rozporządzeniem z dnia 21 grudnia 2020 r. wraz z późniejszymi zmianami).


Warunkiem rozpoczęcia pobytu o charakterze paramedycznym dla każdej osoby jest odbycie konsultacji z fizjoterapeutą oraz realizacja każdego dnia pobytu minimum jednego zabiegu fizjoterapeutycznego lub zabiegu balneologicznego.

 

Przepiękne widoki, przemiła obsługa na recepcji, pyszne jedzenie, dodatkowe atrakcje - spływ kajakowy, geocaching.

Turystka, booking.com

Przepiękne widoki, przemiła obsługa na recepcji, pyszne jedzenie, dodatkowe atrakcje - spływ kajakowy, geocaching.

Krzysiek, booking.com