Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Active Weekend w Głęboczku

26-28 lutego

Marzysz o weekendzie w SPA po czasie izolacji? Zapraszamy na cudowne, zimowe pobyty do Głęboczek Vine Resort&Spa. Relaks w strefie basenowej, cudowne relaksujące zabiegi w Vine SPA, pyszna kuchnia na zasadzie Room Service oraz specjalne zimowe atrakcje w ten weekend!

Zapraszamy na wypoczynek w miejscu, gdzie cisza raduje…

 

W programie weekendu:

  • Zajęcia Body Ball z trenerem personalnym w prezencie – bezpłatnie
  • Popołudniowy grill w sobotę na tarasie z widokiem na Jezioro
  • Morsowanie z instruktorem – zajęcia bezpłatne
  • Plenerowe zajęcia z trenerem – narty biegowe lub nordic walking w zależności od warunków atmosferycznych. Zajęcia dodatkowo płatne.

Dla narciarzy!

Prawdziwe zimowe szaleństwo u naszych partnerów – Stok Narciarski Kurza Góra! Zaledwie 12 kilometrów od hotelu znajduje się najdłuższy w Polsce Północnej stok narciarski z nowoczesną infrastrukturą sztucznego naśnieżania! Dodatkowo w ten weekend Cziken Winter Festiwal, w ramach którego organizatorzy zapraszają między innymi na testowanie nart firmy Majestic.

Relaks w SPA

Kwintesencja zimowego wypoczynku w SPA – relaks w strefie basenowej oraz relaksujące zabiegi, masaże i rytuały. Połącz zimowy wypoczynek z troską o ciało, podaruj sobie wyjątkową odnowę – pieszczące zmysły peelingi, relaksujące masaże, zabiegi kosmetologii estetycznej na twarz, masaż powięziowy w wodzie czy Rytuały SPA oparte na winoterapii.

Rezerwacje

Zapraszamy do rezerwacji kontaktując się bezpośrednio z naszą Recepcją:

e-mail: recepcja@gleboczek.pl

telefonicznie: 22 380 59 00 lub +48 660-497-245


Zapraszamy do Głęboczek Vine Resort&Spa