Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Poznaj Vine SPA

Strefa Vine SPA oraz Instytut MED&SPA

Nasza przestrzeń zabiegowa składa się z aż 14 specjalistycznych gabinetów zabiegowych, wśród nich:

  • Gabinet Pinotage z wanną do kąpieli w winie,
  • Gabinety masażu oraz zabiegowe, jak Bordeaux czy Shiraz,
  • Pokój masażu dla dwojga VIP Room,
  • Gabinet Alfaterapii z Alfa Lounge,
  • Gabinet z kamiennym stołem hammam Malbec,
  • Gabinet kosmetyczny Chardonnay,
  • Gabinety dedykowane kosmetologii estetycznej Tannat oraz Tempranillo,

Zaznaj kompleksowej pielęgnacji w luksusowych przestrzeniach….

Strefa Wellness

Oddaj się relaksowi w wewnętrznym basenie, gdzie luksusowy wypoczynek przeplata się z naturą. Dowodem na to jest zarówno zastosowana architektura – część ścian pokrywa kamień potokowy, sufit natomiast nowoczesny barizol, tworzący na sklepieniu swoiste lustro. Ze strefy basenowej rozpościera się cudowny widok na okoliczne jezioro i lasy. Korzystając z całorocznego jacuzzi zewnętrznego ten widok ma się na niemal wyciągnięcie ręki… Odzwierciedleniem inspiracji dziewiczą naturą Pojezierza Brodnickiego pełnego rezerwatów z rzadką roślinnością są Łaźnie Brodnickie. Głównym elementem zabiegów w Łaźniach są seanse aromaterapeutyczne w łaźni, oraz zabiegi z glinkami bogatymi w składniki odżywcze i mikroelementy.

Basen zewnętrzny

Latem zapraszamy na relaks nad basenem zewnętrznym z obłędnym widokiem. Tuż za kwiecistą łąką rozpościera się widok na Jezioro Forbin, a za nim krajobraz wypełnia las znajdujący się na wzgórzu. Wokół basenu przygotowaliśmy specjalną strefę wypoczynkową z leżakami i parasolami.

Poznaj Menu Vine SPA

Unikalne Rytuały Vine Spa, relaksujące masaże, pielęgnacyjne zabiegi na ciało, zabiegi kosmetologii estetycznej, terapie układu ruchu… Poznaj nasze Menu SPA. Planujesz pobyt w naszym Resorcie? Sugerujemy wcześniejszą rezerwację zabiegów.


Podaruj sobie cudowną odnowę…

poznaj nasze zabiegi