Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

ATRAKCJE

Atrakcje na terenie hotelu

Głęboczek Vine Resort&SPA to miejsce, w którym odkryjesz zalety aktywnego wypoczynku, zrelaksujesz się w SPA, spróbujesz swoich sił w grze w golfa, dowiesz się więcej o szczepach winogron i o tym czym się kierować wybierając wina do dań. Będziesz mógł cieszyć się bliskością jeziora i uprawiać sporty wodne.

poznaj nasze atrakcje

Poznaj magiczne Pojezierze Brodnickie

Odkryj malownicze Pojezierze Brodnickie i ciesz się bliskością przyrody. Wybierz się na wycieczkę przyrodniczą, wypożycz rower i zwiedzaj okolicę lub szukaj skarbów ukrytych na terenie resortu.

 

poznaj pojezierze brodnickie

Atrakcje dla dzieci

Głęboczek Vine Resort&SPA to prawdziwy raj dla dzieci! Z myślą o najmłodszych Gościach przygotowaliśmy pokój zabaw pełen kreatywnych zabawek, zewnętrzny plac zabaw, domki dla dzieci marki Pinegard, sprzęt rekreacyjny i zabiegi w SPA. Tutaj dzieci się nie nudzą!

zobacz atrakcje

Helikopterem do Głęboczka

Szkoda Ci czasu na stanie w korku? Skorzystaj z możliwości wypożyczenia śmigłowca, by w krótkim czasie przedostać się z zatłoczonego miasta do Głęboczek Vine Resort&SPA!

zobacz szczegóły

Scena Bachusa

Scena Bachusa to wyjątkowy projekt artystyczno-kulturalny z powodzeniem realizowany w Głęboczek Vine Resort&SPA. Na deskach Sali Barolo gościmy najlepszych polskich aktorów, starannie dobierając repertuar, tak, by nasi Goście mieli możliwość oglądania najciekawszych spektakli.

zobacz relacje

Głęboczek - miejsce prestiżowych wydarzeń

Głęboczek Vine Resort&SPA to miejsce, w którym luksus, sielska atmosfera i otaczająca przyroda tworzą harmonię, a wino odgrywa główną rolę. Unikalna przestrzeń resortu, zlokalizowanego nad jeziorem Forbin, stała się miejscem w którym cyklicznie organizowane są prestiżowe wydarzenia. Prezentacje luksusowych samochodów, winobranie, czy klimatyczne koncerty na tarasie…

zobacz więcej