Kolejna witryna oparta na WordPressie

Atrakcje

Rekreacja

Malownicze położenie hotelu, sąsiedztwo lasów i jezior sprzyja różnym formom aktywnego wypoczynku. Narty biegowe, wędrówki na rakietach śnieżnych, budowanie śnieżnych budowli, zajęcia ruchowe to tylko niektóre z naszych propozycji na aktywny wypoczynek zimą.

Zobacz więcej

Pojezierze Brodnickie

To wyjątkowe miejsce, jeden z najpiękniejszych zakątków Polski. Ponad 100 jezior, Dolina Drwęcy, Brodnicki Park Krajobrazowy… tu głęboko odetchniesz świeżym powietrzem i nacieszysz się malowniczym pięknem przyrody.

Zobacz więcej

Golf w Głęboczku

Profesjonalnie przygotowany golfowy obiekt treningowy stanowi harmonijne uzupełnienie krajobrazu. To całoroczna atrakcja, będąca wyzwaniem dla golfistów o każdym poziomie zaawansowania.

Zobacz więcej

Geocaching

Geocaching to gra terenowa polegająca na szukaniu skarbów, ukrytych na terenie resortu, przy pomocy urządzeń GPS. Daj się ponieść przygodzie, która zabierze Cię w niesamowicie piękne miejsca.

zobacz więcej

Spływ kajakowy

Wyprawa samodzielna, w grupie znajomych a może romantyczny spływ we dwoje… malownicze tereny porośnięte gęstymi lasami pozwolą każdemu nacieszyć się pięknem i urokami natury.

zobacz więcej

Scena Bachusa

Scena Bachusa to wyjątkowe przedsięwzięcie artystyczno-kulturalne realizowane w hotelu Głęboczek Vine Resort & SPA. Organizujemy wydarzenia adresowane nie tylko do gości hotelowych, ale przede wszystkim do lokalnej społeczności. Na Scenie Bachusa mieliśmy przyjemność gościć znakomitych polskich artystów. Dotychczas wystąpili m.in.: Dariusz Kordek, Hanna Śleszyńska, Paweł Wawrzecki, Filip Bobek, Małgorzata Pieczyńska, Tomasz Bednarek, Michał Milowicz, Piotr Szwedes, Piotr Polk. Zapraszamy na kolejne wydarzenia na Scenie Bachusa.

zobacz więcej

Zwierzak w hotelu

Bez względu na cel Twojej wizyty w Hotelu Głęboczek Vine Resort & SPA możesz mieć pewność, że Twój czworonożny przyjaciel będzie mile i profesjonalnie przyjęty.

 

Zobacz więcej

Helikopterem do Głęboczka

Zaoszczędź czas dzięki startom z okolic Twojego biura lub domu. Skorzystaj ze śmigłowca i zrelaksuj się wiedząc, że unikniesz problemów związanych z komunikacją drogową.

Zobacz więcej