Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Pokoje

Oderwij się od codziennego pośpiechu. Przenieś się tam, gdzie cisza raduje…W naszych wnętrzach połączyliśmy miłość do natury z poczuciem luksusu, nadając jednocześnie każdej z trzech przestrzeni unikalny charakter.

Winnica I

Nastrojowa Restauracja Morellino, klimatyczna Karczma, Oranżeria z przepięknym tarasem, strefa Vine SPA. Wśród pokoi wyróżniają się przestronne Apartamenty z widokiem na Jezioro Forbin, pokoje DUO na parterze z klimatycznymi tarasami, czy pokoje DUO na piętrze z malowniczymi widokami. Zapraszamy do głównego budynku.

Zobacz pokoje

Winnica II

Najnowszy budynek położony na wzgórzu tuż przy Głównym Budynku. Design inspirowany pruską zabudową z nowoczesnym sznytem. Pokoje DUO w większości z wyjściem na przestronne tarasy z bezpośrednim zejściem nad staw lub z balkonami z malowniczym widokiem.

Poddasze z mniejszymi, klimatycznymi pokojami, a do tego dwa największe, bardzo słoneczne superiory z przepięknymi przeszkleniami. Zapraszamy do najnowszej części Głęboczek Vine Resort&Spa.

Zobacz pokoje

Osada

Niezwykle klimatyczna i urokliwa część obiektu z elementami historycznej zabudowy siedliska. Połączyliśmy w niej unikalną, wiejską architekturę z luksusowymi elementami wystroju.

Zapraszamy do apartamentów i pokoi Chaty Gościnnej, Wiejskiej, Starej oraz wolnostojącego, prestiżowego Apartamentu Chata Lniana.

zobacz więcej

Nowość! Glamping w Głęboczku

Drodzy Goście, z radością informujemy o najnowszej inwestycji w naszym resorcie.

Nasza baza noclegowa powiększa się o unikalną przestrzeń dedykowaną miłośnikom luksusowego wypoczynku możliwe najbliżej natury.

Już w to lato otwieramy strefę Glamping w Głęboczek Vine Resort&Spa.

Szczegóły

Kamperem do Głęboczka

Głęboczek Vine Resort&Spa to jeden z nielicznych obiektów SPA w Polsce, który posiada dedykowaną infrastrukturę także dla miłośników podróży kamperem! Chcesz urozmaicić swoją podróż i zatrzymać się na kilka nocy w luksusowym obiekcie Vine SPA? Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły

Pobyty z czworonogiem

Bez względu na cel Twojej wizyty w Hotelu Głęboczek Vine Resort & SPA możesz mieć pewność, że Twój czworonożny przyjaciel będzie mile i profesjonalnie przyjęty.

zobacz więcej