Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Multifunkcyjne sale konferencyjne

W Głęboczek Vine Resort & SPA oferujemy pełen wachlarz możliwości. Od multifunkcyjnej sali eventowo–konferencyjnej o powierzchni 510 m2, mieszczącej nawet 300 osób, przez wyposażone w najnowszy sprzęt AV sale Amarone, aż po kameralne spotkania czy warsztaty w przeszkolonej Oranżerii, czy na świeżym powietrzu.


Spotkania do 300 osób

W Głęboczek Vine Resort&SPA dostępne są dwie doskonale wyposażone sale, w których z powodzeniem zorganizujesz konferencję, warsztaty, czy bankiet nawet dla 300 osób. Zapoznaj się ze szczegółami

Sala Barolo

Multifunkcyjna sala eventowo – konferencyjna o wymiarach 17 m x 30 m i łącznej powierzchni 510 m2, sprawia, że możemy organizować spotkania nawet dla 300 osób. Wyposażona w profesjonalny system AV, umożliwiający maksymalną personalizację organizowanych spotkań.

Pobierz szczegóły w PDF

Sala Amarone

Nowocześnie wyposażona i funkcjonalna sala o rozmiarze 18m x 5m (90m2), mogąca pomieścić do 40 osób. Idealna na organizację warsztatów w kameralnych grupach. Jasna sala z dostępem do światła dziennego, z wyjściem na przestronny balkon.

Pobierz szczegóły w PDF

Wyślij zapytanie

Jeśli planujesz organizację konferencji, szkolenia czy spotkania firmowego na Mazurach – prosimy o kontakt. Zaproponujemy atrakcyjne, konkurencyjne ceny i ciekawe rozwiązania.