Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Oferty dla biznesu

W Głęboczek Vine Resort & SPA zorganizujesz spotkanie biznesowe lub konferencję z dodatkowymi atrakcjami - przygotowaliśmy ofertę tematycznych wieczorów lub eventów o charakterze integracyjnym.

Jesienne konferencje last minute w Głęboczek Vine Resort &Spa!

Ostatnie miejsca na konferencje i wyjazdy integracyjne  w październiku i w listopadzie! Poczuj magię polskiej złotej jesieni w Głęboczek Vine Resort&Spa.

zobacz ofertę

Pakiet Konferencyjny + SPA

Nasz podstawowy Pakiet Konferencyjny wykorzystuje pełnię możliwości Głęboczek Vine Resort & SPA: oferujemy profesjonalną usługę konferencyjną wzbogaconą o możliwość korzystania z bogatej strefy wellness oraz innych form rekreacji. Po prostu skontaktuj się z nami!

Kontakt z nami

Wieczory z winem

Głęboczek Vine Resort & SPA to miejsce, w którym wino cieszy się szczególną estymą. Proponujemy tematyczne spotkania, podczas których doświadczony sommelier uraczy uczestników wyśmienitym trunkiem, opowie o jego historii, gatunkach, sposobach produkcji i zasadach degustacji.

Pobierz Ofertę w PDF

Gra terenowa

Doskonały pomysł na integrację. Gra dostosowana jest do wyjątkowych właściwości terenu i odbywa się w odległości ok 3km od obiektu. Uczestnicy poruszają się pieszo, za pomocą quadów lub pojazdów terenowych z wykorzystaniem GPS.

Pobierz ofertę w PDF

Więcej propozycji

Skontaktuj się z nami aby otrzymać więcej tematycznych propozycji. Dostosujemy się do Twoich oczekiwań, wymogów, specyfiki branży. Jesteśmy pewni, że nasz doświadczony zespół będzie w stanie zaproponować optymalne rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami