Kolejna witryna oparta na WordPressie

Konferencje

Szukasz niebanalnego miejsca na szkolenie, konferencję, spotkania integracyjne lub bankiety? Poznaj nowoczesne sale hotelu Głęboczek Vine Resort & SPA. Z powodzeniem organizujemy spotkania nawet dla 300 osób. Sprawdź szczegóły i skontaktuj się z nami - zadbamy o dedykowaną, najlepszą możliwą ofertę.

Specjalna Strefa Biznesowa

Jako jeden z nielicznych hoteli wypoczynkowych w Polsce wybudowaliśmy oddzielną strefę biznesową Winnica II, w skład której wchodzą dodatkowe 23 pokoje, sale konferencyjne i bankietowe (największa – Barolo, umożliwia przyjęcie do 300 osób), klub nocny Pinot Nero oraz pełne zaplecze kuchenne. Organizatorom konferencji zapewniamy atrakcyjny program lojalnościowy.

Zapytaj o ofertę

Multifunkcyjne sale konferencyjne

Posiadamy dwie wysoko oceniane, nowocześnie wyposażone sale, w których zorganizujesz wyjątkową konferencję czy warsztaty nawet do 300 osób. Zapoznaj się ze szczegółami.

Poznaj nasze sale

Wspaniała lokalizacja

Malownicze Pojezierze Brodnickie, przepiękne jezioro tuż przy hotelu, dwa baseny (zewnętrzny i wewnętrzny), urokliwe winnice, cisza i spokój – wszystko to sprawia, że również biznesowy pobyt w Głęboczku okazuje się wspaniałym doświadczeniem.

Zobacz zdjęcia

Wyjątkowe pokoje

Proponujemy 65 pokoi i apartamentów w trzech stylowych, sąsiadujących ze sobą budynkach. Wszystkie pokoje zachwycają swoim designem, są również doskonale wyposażone. Internet WiFi dostępny jest na terenie całego obiektu.

Poznaj nasze pokoje

Doskonała kuchnia i klub Pinot Nero

W Głęboczek Vine Resort & SPA wierzymy, że kulinaria odgrywają istotną rolę w biznesie. Oprócz doskonałej Restauracji z bogatym menu w hotelu znajduje się również Klub Pinot Nero.

Dowiedz się więcej

Nasze Referencje

Zadowolenie naszych Klientów to nasz najwyższy priorytet. Zapraszamy do zapoznania się z referencjami, jakie od nich otrzymaliśmy.

zobacz więcej

Wyślij zapytanie

Jeśli planujesz organizację konferencji, szkolenia czy spotkania firmowego na Mazurach – prosimy o kontakt. Zaproponujemy atrakcyjne, konkurencyjne ceny i ciekawe rozwiązania.