Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Konferencje

Szukasz niebanalnego miejsca na szkolenie, konferencję, spotkania integracyjne lub bankiety? Poznaj Głęboczek Vine Resort & SPA. Zachwyć swoich partnerów i gości biznesowych wspaniałą lokalizacją, pokojami z malowniczym widokiem, pyszną kuchnia i okolicą sprzyjającą organizacji niezapomnianych atrakcji.

66 Pokoi

124 Miejsca noclegowe

8 Przestrzeni konferencyjnych

Eventy do 300 osób

Specjalna Strefa Biznesowa

Jako jeden z nielicznych hoteli wypoczynkowych w Polsce wybudowaliśmy oddzielną strefę biznesową Winnica II, w skład której wchodzą dodatkowe 23 pokoje, sale konferencyjne i bankietowe (największa – Barolo, umożliwia przyjęcie do 300 osób), klub nocny Pinot Nero oraz pełne zaplecze kuchenne. Organizatorom konferencji zapewniamy atrakcyjny program lojalnościowy.

Zapytaj o ofertę

Multifunkcyjne sale konferencyjne

Posiadamy dwie wysoko oceniane, nowocześnie wyposażone sale oraz kilka dodatkowych przestrzeni biznesowych. Łącznie jesteśmy w stanie zagwarantować komfortowe warunki sześciu grupom roboczym. Organizujemy również spotkania w przeszklonej Oranżerii lub na świeżym powietrzu.

Poznaj nasze sale

Wspaniała lokalizacja

Malownicze Pojezierze Brodnickie, przepiękne jezioro tuż przy hotelu, dwa baseny (zewnętrzny i wewnętrzny), urokliwe winnice, cisza i spokój – wszystko to sprawia, że również biznesowy pobyt w Głęboczku okazuje się wspaniałym doświadczeniem.

Zobacz zdjęcia

Wyjątkowe pokoje

W Głęboczek Vine Resort&SPA dostępnych jest 66 pokoi i apartamentów w trzech stylowych, sąsiadujących ze sobą częściach – Winnica I, Winnica II i Osada. Pokoje zachwycają designem, wyposażeniem i widokami z okien. Internet WiFi dostępny jest na terenie całego obiektu.

Poznaj nasze pokoje

Doskonała kuchnia i klub Pinot Nero

W Głęboczek Vine Resort & SPA wierzymy, że kulinaria odgrywają istotną rolę w biznesie. Oprócz doskonałej Restauracji z bogatym menu w hotelu znajduje się również Klub Pinot Nero.

Zapraszamy również do kilku unikalnych przestrzeni, w których można zaaranżować wieczorne spotkanie – klimatycznej restauracji, pięknie przeszklonej Oranżerii z widokiem na jezioro czy klimatycznej Karczmy ze wspaniałym kominkiem.

Dowiedz się więcej

Niezapomniana integracja

Z powodzeniem organizujemy pobyty integracyjne. Nasza lokalizacja gwarantuje mnóstwo atrakcji. Organizujemy m.in. spływy kajakowe piękną rzeką Drwęcą, warsztaty degustacji win z Sommelierem, uroczystą kolację i wieczór z winem, również pakiety zabiegów w SPA opartych m.in. na winoterapii.

Dowiedz się więcej

Nasze Referencje

Zadowolenie naszych Klientów to nasz najwyższy priorytet. Zapraszamy do zapoznania się z referencjami, jakie otrzymaliśmy.

zobacz więcej

Wyślij zapytanie

Jeśli planujesz organizację konferencji, szkolenia czy spotkania firmowego na Mazurach – prosimy o kontakt. Zaproponujemy atrakcyjne, konkurencyjne ceny i ciekawe rozwiązania.