Kolejna witryna oparta na WordPressie

Nasza winiarnia i winnica

Dookoła resortu Głęboczek Vine Resort & SPA rozpościera się winnica o powierzchni ok. 1 ha, na której nasadzonych jest blisko 1,5 tys. sadzonek.

Własna winnica

Oprócz bogatej oferty win z Włoch, Francji, Hiszpanii i Nowego Świata, posiadamy także wina z Polski – z rodzinnej winnicy Płochockich. Własna winnica otaczająca ośrodek tworzy niezwykły klimat i nadaje miejscu uroku i wyjątkowego charakteru. Unikalne walory miejsca połączone są z ofertą SPA, opartą na wino terapii.

Wyjątkowe Vine SPA

Głęboczek jako pierwszy w Polsce wprowadził w pełnym zakresie specjalistyczną pielęgnację ciała opartą na składnikach aktywnych pochodzących z winogron i ich krzewów (w naszym Spa używamy m.in. kosmetyków prestiżowych marek winnych Theravine).

W winnicy nasadzonych jest blisko 1,5 tys. sadzonek (hybrydy amerykańsko – europejskie takich szczepów jak Marechal Foch, Adalmina, Leon Millot, Swenson Red czy Ontario). Zebraną winorośl wykorzystujemy w wewnętrznej produkcji gastronomicznej głównie na soki oraz przetwory wykorzystywane jako element naszej oferty kulinarnej.

Dowiedz się więcej