Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Nasza piwnica win

Dookoła resortu Głęboczek Vine Resort & SPA rozpościera się winnica o powierzchni ok. 1 ha, na której nasadzonych jest blisko 1,5 tys. sadzonek.

Własna piwnica

Oprócz bogatej oferty win z Włoch, Francji, Hiszpanii i Nowego Świata, posiadamy także wina z Polski – z rodzinnej winnicy Płochockich. Własna winnica otaczająca ośrodek tworzy niezwykły klimat i nadaje miejscu uroku i wyjątkowego charakteru. Unikalne walory miejsca połączone są z ofertą SPA, opartą na wino terapii.

Wyjątkowe Vine SPA

Głęboczek jako pierwszy w Polsce wprowadził w pełnym zakresie specjalistyczną pielęgnację ciała opartą na składnikach aktywnych pochodzących z winogron i ich krzewów. Rytuały SPA i zabiegi w Głęboczek Vine Resort&SPA oparte są na winoterapii. Kosmetyki autorskiej marki Głęboczek Vine Resort&SPA zachwycają Gości niezwykłym aromatem, doskonale nawilżają i odżywiają skórę, odbudowując jednocześnie barierę lipidową.

W winnicy nasadzonych jest blisko 1,5 tys. sadzonek (hybrydy amerykańsko – europejskie takich szczepów jak Marechal Foch, Adalmina, Leon Millot, Swenson Red czy Ontario). Zebraną winorośl wykorzystujemy w wewnętrznej produkcji gastronomicznej głównie na soki oraz przetwory wykorzystywane jako element naszej oferty kulinarnej.

Dowiedz się więcej: