Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Noclegi z psem

Wyobraź sobie zielone łąki, jeziora i swojego pupila podczas radosnej zabawy. Pobyt z noclegiem w Hotelu Głęboczek przyniesie Wam wiele niezapomnianych doświadczeń.

Noclegi z psem w Głęboczku

Zwierzęta w Głęboczku są zawsze mile widziane! Na rozległym, zielonym terenie stworzyliśmy przestrzenie odpoczynku i relaksu zapewniając komfort twojemu czworonogowi. Zadbaliśmy o ich spokojny sen oraz zadowolenie z posiłków. Na życzenie możemy przygotować wygodne legowisko, a w restauracji czeka na nich specjalne Menu dla Czworonogów!

Aby zapewnić wszystkim gościom komfortowy pobyt i wyeliminować psie nieporozumienia wprowadziliśmy limit ilości zwierząt na obiekcie.

Cena pobytu czworonoga: 100 zł / doba

Zestaw na powitanie

Każdy nasz czworonożny gość zasługuje na szczególne powitanie. W pokoju czekać będzie zestaw upominkowy, a jeśli tylko sobie tego życzysz przygotujemy również miskę i legowisko. Jeśli masz pytania lub dodatkowe życzenia, skontaktuj się z nami przed przyjazdem.

Urlop z psem nad jeziorem

Rozległe łąki, zarośla i lasy, a przede wszystkim jeziora, to nie lada atrakcje dla twojego czworonoga. W Głęboczku pies może odkrywać nowe zapachy, biegać swobodnie po otwartej przestrzeni i cieszyć się naturalnym środowiskiem. Również jezioro to dla niego niecodzienna możliwość harców oraz ochłody w gorące dni. Urlop nad jeziorem w Głęboczku będzie prawdziwym rajem dla twojego czworonożnego kompana.

Hotel przyjazny psom

Jednak, nie tylko zestaw powitalny czy specjalne tereny rekreacyjne dla psów są podstawą w naszym obiekcie. Z powodzeniem możesz wybrać się ze swoim pupilem na kolację do naszej restauracji. Zobacz, jakie dania skomponował dla czworonogów nasz Szef Kuchni!

Menu dla Pupila

Regulamin pobytu ze zwierzętami:

 1. W momencie dokonywania rezerwacji, prosimy zgłosić chęć przyjazdu ze zwierzakiem, a my zatroszczymy się o przygotowanie odpowiedniego pokoju. Recepcjonista pomoże dobrać idealny pokój biorąc pod uwagę rozmiar Twojego czworonożnego przyjaciela.
 2. Cena za pobyt czworonoga to 100 zł/ doba.
 3. W prezencie każdy piesek otrzymuje od nas zestaw powitalny.
 4. Dla czworonogów przygotowane zostały specjalne przestrzenie rekreacyjne na terenie obiektu, gdzie mogą swobodnie się wybawić i wybiegać.
 5. W wybranych przestrzeniach ogólnodostępnych: korytarze, plaża nad jeziorem, taras Restauracji czy strefa relaksu nad basenem zewnętrznym prosimy o trzymanie zwierząt na smyczy.
 6. Spędzając czas z czworonogiem bardzo prosimy mieć na uwadze komfort innych gości w hotelu.
 7. Prosimy o zabranie ze sobą książeczki zdrowia psa lub kota z aktualnymi szczepieniami i potwierdzeniem odrobaczania w celu okazania w recepcji.
 8. W trakcie pobytu w pokoju z czwórnogiem, uprzejmie prosimy o wywieszenie na klamce zawieszki informującej, że w pokoju znajduje się zwierzę. Dzięki temu nasza obsługa – Panie Pokojowe czy Kelnerzy z zamówieniem Room Serwis zachowają szczególną ostrożność, by przez przypadek nie wypuścić czworonoga wchodząc do pokoju.
 9. Dla Waszego komfortu pokój na pobycie będzie posprzątany wtedy, gdy zgłosisz preferowaną godzinę na Recepcji Hotelowej.
 10. Jeśli Twój czworonóg lubi spędzać czas na kanapie lub łóżku, prosimy o zabezpieczenie tego miejsca matą. Zostawiając swojego pupila samego w pokoju, poinformuj o Tym recepcję hotelu.
 11. Uprzejmie prosimy o sprzątanie po swoim pupilu w obrębie nieruchomości hotelowej oraz na terenie przyległym. W strefach dla zwierząt znajdują się specjalne woreczki.
 12. Właściciel czworonoga jest odpowiedzialny za ewentualne zniszczenia podczas pobytu. Hotel zastrzega sobie prawo do obciążenia rachunku gościa współmiernie do ewentualnych, wyrządzonych szkód.
 13. Nie akceptujemy pobytów ras psów uznanych za agresywne. Wykaz ras psów agresywnych na podstawie Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28 kwietnia 2003 roku: Pit bull terier, Dog z Majorki, Buldog amerykański, Dog argentyński, Dog kanaryjski, Tosa inu, Rottweiler, Akbash dog, Anatolian karabash, Moskiewski stróżujący, Owczarek kaukaski. Hotel nie akceptuje także pobytów psów rasy American Staffordshire Terrier (amstaf).

Zapraszamy na pobyty z czworonogiem w Głęboczek Vine Resort&Spa!