Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Pobyty z czworonogiem

Bez względu na cel Twojej wizyty w Hotelu Głęboczek możesz mieć pewność, że Twój czworonożny przyjaciel będzie mile i profesjonalnie przyjęty.

Twój pupil w Głęboczku

Zwierzęta w Głęboczku są zawsze mile widziane. Na terenie resortu, mamy specjalną strefę dla zwierząt. Każdy pokój starannie przygotowujemy na ich przyjazd. Bez względu na cel Twojej wizyty w Głęboczek Vine Resort&SPA możesz mieć pewność, że Twój czworonożny przyjaciel będzie mile i profesjonalnie przyjęty. Serdecznie zapraszamy zwierzaki do 20 kg – zatroszczymy się zarówno o komfortowy pobyt skromnych rozmiarów Papillona, Shih tzu, Yorka, jak i większych jak Border Colie, Cocer Spaniel.

Zestaw na powitanie

Każdy czworonożny Gość Głęboczek Vine Resort&Spa zasługuje na szczególne powitanie. Przygotowaliśmy specjalne zestawy upominkowe dla każdego psiaka. Natomiast  na życzenie przygotujemy w Waszym pokoju miskę czy legowisko dla Twojego pupila.

Regulamin pobytu ze zwierzętami:

W momencie dokonywania rezerwacji prosimy zgłosić chęć przyjazdu ze zwierzakiem, a my zatroszczymy się o przygotowanie odpowiedniego pokoju.

Akceptujemy zwierzęta do 20 kg.

Cena za pobyt czworonoga: 80 zł. W prezencie każdy piesek otrzymuje od nas zestaw powitalny.

 1. Spędzając czas z czworonogiem bardzo prosimy mieć na uwadze komfort innych gości w hotelu.
 2. Prosimy o zabranie ze sobą książeczki zdrowia psa lub kota z aktualnymi szczepieniami i potwierdzeniem odrobaczania w celu okazania w recepcji.
 3. Nie akceptujemy pobytów ras psów uznanych za agresywne. Wykaz ras psów agresywnych na podstawie Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28 kwietnia 2003 roku: Pit bull terier, Dog z Majorki, Buldog amerykański, Dog argentyński, Dog kanaryjski, Tosa inu, Rottweiler, Akbash dog, Anatolian karabash, Moskiewski stróżujący, Owczarek kaukaski.
 4. W przestrzeniach ogólnodostępnych: korytarze, przestrzenie rekreacyjne, plaża nad jeziorem czy tarasy prosimy o trzymanie zwierząt na smyczy. Dowiedz się w recepcji, które części naszej przestrzeni są przeznaczone dla zwierząt.
 5. Wszelkie zaburzenia spokoju, takie jak szczekanie musi być ograniczone w celu zapewnienia spokoju innym gościom.
 6. Zwierzę może pozostać same w pokoju w klatce. O pozostawieniu zwierzaka samego w pokoju zawiadom recepcję hotelu.
 7. Jeśli Twoje zwierze lubi siedzieć na kanapie lub łóżku, połóż specjalną matę lub kuwetę zabezpiecz je przed zabrudzeniem.
 8. Wywieś na klamkę zawieszkę informującą, że w pokoju znajduje się zwierzę (dla informacji pozostałych gości i pracowników hotelu).
 9. Prosimy o sprzątanie po swoim pupilu w obrębie nieruchomości hotelowej oraz na terenie przyległym.
 10. Zwierzęta nie mają dostępu do miejsc, gdzie spożywa się pokarmy oraz napoje, centrum SPA, basenu (z wyjątkiem psów przewodników) i pokoju zabaw dla dzieci.
 11. Pokój na pobycie będzie posprzątany tylko wtedy, gdy zgłosisz dokładną godzinę do Recepcji Hotelowej.
 12. Jesteś odpowiedzialny za wszelkie zniszczenia materialne oraz uszkodzenia ciała pracowników i gości. Hotel zastrzega sobie prawo do obciążenia rachunku gościa współmiernie do wyrządzonych szkód.

Zapraszamy na pobyty z czworonogiem w Głęboczek Vine Resort&Spa!