Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Winoterapia

Filozofia winoterapii

Winoterapia to zabiegi i rytuały SPA wykorzystujące dobroczynne działanie winogron, ich soku, miąższu oraz pestek. Już starożytni Grecy, Rzymianie i Arabowie korzystali z mocy skrytych w nich właściwości. Sama zaś historia badań nad winoterapią sięga 1990 roku, kiedy to Mathilde i Bertrand Cathiard-Thomas, para winiarzy z Bordeaux, wspólnie z profesorem Vercauteren z Wydziału Farmacji Uniwersytetu w Bordeaux rozpoczęli prace nad stworzeniem kosmetyków wykorzystujących pozytywne właściwości winogron.

W czym drzemie siłą pielęgnacji opartej na winoterapii? Grona są niezwykle bogate w polifenole, które hamują procesy starzenia i sprawiają, że skóra staje się odżywiona i gładka. Do tego ich niezwykły zapach pozwala rozpieścić zmysły.

Winoterapia w Głęboczek Vine Resort&Spa

Głęboczek Vine Resort&Spa to jedyny obiekt w Polsce w pełni poświęcony rozkoszom ciała opartym o winoterapię. Winny charakter obiektu podkreśla otaczająca go od lat winnica z kilkoma tysiącami krzewów, bogato wyposażona Piwnica Win oraz liczne atrakcje, jak degustacje win z różnych stron świat, kolacje wieczór z winem prowadzone przez Sommeliera, Vine Fondue Barel Bar czy październikowe Święto Wina – Winobranie.

Autorskie zabiegi oparte na winoterapii

Poznaj kompleksową gamę rozpieszczających zmysły winnych rytuałów dla dwojga, relaksujących masaży czy profesjonalnych zabiegów na ciało.

poznaj zabiegi oparte na winoterapii

Marka kosmetyczna Głęboczek Exclusive Line

Poczuj moc winnej pielęgnacji, zaznaj aromaterapuetycznej uczty dla zmysłów, otulając swoje ciało zapachem dojrzałych winogron. Poznaj kosmetyki naszej autorskiej marki Głęboczek Exlusive Line.

kosmetyki Głęboczek Exlusive Line.