Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

O nas

 

Tam, gdzie cisza raduje

Witaj w Głęboczek Vine Resort & SPA, jednym z najwyżej ocenianych i najlepiej położonych hoteli w Polsce.

 

66 Pokoi

124 Miejsca noclegowe

8 Przestrzeni konferencyjnych

Eventy do 300 osób

Wyjątkowe miejsce

Głęboczek Vine Resort&Spa to unikalny klimat i poczucie luksusu zarazem. Powstał w miejscu dawnego siedliska nad Jeziorem Forbin, ukrytego wśród malowniczych wzgórz Pojezierza Brodnickiego.

Sielski charakter obiektu zachowaliśmy w architekturze, która w harmonijny sposób współgra z otaczającą przyrodą, jednocześnie wyrażając nasze zamiłowanie do perfekcyjnego designu.

Unikalne Vine SPA

Obiekt przyciąga wyjątkowym charakterem Vine Spa. Od lat prowadzimy winnicę, która obecnie liczy ok. 1,5 tys. sadzonek. Co roku wczesną jesienią organizujemy Święto Wina – Winobranie.

W naszej Piwnicy Win znajduje się kilkaset rodzajów tego szlachetnego trunku, a szczególne miejsce zajmują w niej wina z rodzinnej Winnicy Płochockich. Podczas kolacji Goście otoczeni są opieką Sommeliera, który prowadzi Kolacje Wieczór z Winem, Degustacje i Akademię Wina.

W strefie SPA stworzyliśmy serię unikalnych masaży, zabiegów i rytuałów opartych na winoterapii. Goście mogą oddawać się kąpieli w winie, rytuałom Smak Shiraz czy zabiegowi Rubinowa Rozkosz.

Mnóstwo atrakcji

Obiekt składa się z dwóch budynków hotelowych oraz kilku Chat o unikalnym, wyrazistym charakterze. Nasi Goście mogą korzystać z dodatkowych atrakcji:

  • Strefa SPA
  • Strefa basenowa
  • Basen zewnętrzny w lecie
  • Chipp&Put Golf Area
  • Prywatna, kameralna plaża
  • Klimatyczna Restauracja Morelino z widokiem na jezioro
  • Karczma z dużym paleniskiem i barem
  • Przestrzeń zabaw

Wspaniała kuchnia

W kuchni króluje idea slow food, gdzie Szef Kuchni komponuje wyraziste dania przygotowane z lokalnych produktów najwyższej jakości. W weekend organizowane jest często kulinarne show – live cooking, gdzie na żywo można podziwiać umiejętności kucharzy, a w restauracji rozbrzmiewa muzyka na żywo.

Z programem lojalnościowym czeka Cię jeszcze więcej!

Rabaty na pakiety pobytowe, noclegi, zabiegi w Instytucie MED & SPA z oferty MEDICAL SPA posiłkioraz inne przywileje. Wszystko dla członków naszego Programu Lojalnościowego.

Nasze nagrody

GUEST REVIEW
AWARD
OD BOOKING.COM
NAGRODA
TRAVELLER'S CHOICE 2018
TRIPADVISOR
BUSINESS TRAVELLER
AWARD 2016 W KATEGORII
NAJLEPSZY HOTEL SPA
CERTYFIKAT LUXURY
RESORT & SPA
OF THE YEAR 2017
POZIOMKI - ZNAK JAKOŚCI MAGDY GESSLER
CERTYFIKAT JAKOŚCI TRIPADVISOR 2016
WYRÓŻNIENIE
W KONKURSIE
SPA PRESTIGE
AWARDS 2016
BUSINESS
TRAVELLER POLAND
AWARDS 2015
LUXURY
RESORT&SPA
OF THE YEAR
GUEST
REVIEW AWARD
BOOKING.COM
GŁĘBOCZEK VINE RESORT&SPA
NAJPIĘKNIEJSZYM SPA
W POLSCE!
CERTYFIKAT PARTNERSKI
POLSKIEGO STOWARZYSZENIA
KONSULTANTÓW ŚLUBNYCH
KOLEJNE WYRÓŻNIENIE
DLA GŁĘBOCZEK
VINE RESORT&SPA!
SUPER STAR
AWARD 2015
CERTYFIKAT DOSKONAŁOŚCI
OD TRIPADVISOR
DIAMENTOWY HOTEL
WELLNESS 2015
REKOMENDACJA
SLOW FOOD POLSKA

Z radością informujemy, iż Głęboczek Vine Resort&SPAzdobył kolejne prestiżowe wyróżnienie – Guest Review Award od Booking.com! Dziękujemy wszystkim naszym Gościom z @booking.com za wspaniałą ocenę!

#guestsloveus #booking.com 

 

Z dumą informujemy, iż po raz kolejny Głęboczek Vine Resort&SPA znalazł się w gronie najlepszych hoteli w Polsce i otrzymał wyróżnienie Travellers’ Choice 2018 od Tripadvisor.

Tripadvisor pomaga Gościom znaleźć hotele, które stale świadczą usługi na najwyższym poziomie, a następnie dokonać rezerwacji.

Jesteśmy dumni, że jakość świadczonych przez nas usług po raz kolejny została doceniona. Cieszymy się, tym bardziej, że Certyfikat Jakości Tripadvisor przyznawany jest na podstawie opinii Gości, którzy skorzystali z usług naszego hotelu.

Z całego serca dziękujemy za Wasze zaufanie i opinie.

https://pl.tripadvisor.com/TravelersChoice-Hotels-cTop-g274723

 

Głęboczek Vine Resort&SPA zwycięzcą Business Traveller Award 2016 w kategorii najlepszy hotel SPA!

Z dumą informujemy, iż Hotel Głęboczek Vine Resort&SPA po raz kolejny otrzymał prestiżową nagrodę w kategorii najlepszy hotel SPA w Polsce, w plebiscycie organizowanym przez polską edycję Business Traveller.

Magazyn Business Traveller powstał w 1976 roku w Londynie, a w Polsce wydawany jest od 2009 roku. To już czwarta edycja plebiscytu, w którym czytelnicy i biznesmeni wybierają najlepsze usługi na rynku podróży służbowych.

Uroczysta gala odbyła się w środę, 22 marca br. w Warszawie.

Cieszymy się, że po raz kolejny Głęboczek Vine Resort&SPA znalazł się w gronie najlepszych. To dla nas ogromny zaszczyt, tym bardziej, że zwycięzcy Business Traveller Awards wyłaniani są na podstawie ankiet przeprowadzanych wśród osób, które często podróżują służbowo. Robert Grzybowski, wydawca polskiej edycji miesięcznika Business Traveller powiedział:
Nasze doroczne nagrody to kompas, który wskazuje najlepsze produkty dla tych, którzy liczą na najlepszy serwis”.

Jesteśmy dumni, że Hotel Głęboczek Vine Resort&SPA po raz kolejny zdobył uznanie wśród naszych Gości i niezależnych ekspertów.

Miło nam poinformować, że hotel Głęboczek Vine Resort&SPA po raz drugi zdobył prestiżowy tytuł Luxury Resort&SPA of the Year. Luxury Travel Awards to nagrody przyznawane dla firm z branży turystycznej – zarówno hoteli, linii lotniczych jak i biur podróży.

Co roku wydawany jest także specjalny przewodnik opisujący luksusowe miejsca na świecie – Luxury Travel Guide, który stanowi kompleksowe i obiektywne kompendium wiedzy dotyczące najlepszych na całym świecie miejsc – hoteli, uzdrowisk, miejscowości wypoczynkowych i wielu innych.

Cieszymy się bardzo, że hotel Głęboczek Vine Resort&SPA po raz kolejny znalazł się w gronie najlepszych. Dziękujemy!

Wyróżnienie dla Głęboczek Vine Resort&SPA – poziomki – znak jakości Magdy Gessler

Z radością informujemy, iż hotel Głęboczek Vine Resort&SPA oraz restauracja Morellino po raz kolejny zostały wyróżnione przez Magdę Gessler. Pani Magda już po raz trzeci wybrała  najlepsze polskie restauracje i wyróżniła je poziomkami – swoim znakiem jakości. Cieszymy się, że nasz hotel i restauracja po raz kolejny znalazły się w gronie najlepszych. Tym razem hotel Głęboczek Vine Resort&SPA zdobył dwie poziomki, natomiast restauracja Morellino jedną. Miło nam, że  jakość świadczonych przez nas usług, wyjątkowa lokalizacja hotelu nad brzegiem jeziora Forbin i sielska atmosfera zyskały uznanie.

Z dumą informujemy, iż hotel Głęboczek Vine Resort&SPA już po raz kolejny otrzymał Certyfikat Jakości od najbardziej opiniotwórczego portalu turystycznego na świecie – Tripadvisor.

„Certyfikat jakości to sposób strony TripAdvisor na wyróżnienie firm z branży hotelarskiej, które stale otrzymują pochwały i wysokie oceny od podróżnych” — powiedziała Heather Leisman, wiceprezes ds. marketingu TripAdvisor. „To wyróżnienie pomaga podróżnym znaleźć obiekty, które stale świadczą usługi na najwyższym poziomie, a następnie dokonać w nich rezerwacji.”

Certyfikat jakości jest przyznawany na podstawie jakości, aktualności i liczby recenzji przesłanych na stronę TripAdvisor w ciągu 12 miesięcy. Aby się zakwalifikować, hotele muszą nie tylko uzyskać, ale także utrzymać wynik w ogólnym rankingu gwiazdkowym na poziomie co najmniej czterech z pięciu gwiazdek, wymaganą minimalną liczbę recenzji, a także znajdować się na stronie przez co najmniej 12 miesięcy.

Głęboczek Vine Resort&SPA wśród najlepszych hoteli SPA w Polsce!

Z dumą informujemy, że hotel Głęboczek Vine Resort&SPA otrzymał wyróżnienie w konkursie SPA Prestige Awards 2016 w kategorii Najlepszy Resort SPA w Polsce.

To już 10,  jubileuszowa edycja najbardziej rozpoznawalnego w Polsce plebiscytu branży SPA & Wellness. Najważniejszym celem konkursu jest wyszczególnienie hoteli SPA & Wellness świadczących usługi na najwyższym poziomie, ze szczególnym uwzględnieniem jakości obsługi. Tym razem hotele i ośrodki SPA nominowane były w 19 różnych kategoriach.
Wyniki plebiscytu zostały ogłoszone podczas uroczystej gali, która odbyła się 12 kwietnia 2016 r. w Warszawie. Cieszymy się, że hotel Głęboczek Vine Resort&SPA po raz kolejny zdobył uznanie i znalazł się wśród najlepszych hoteli SPA w Polsce.

Z przyjemnością informujemy, iż Hotel Głęboczek Vine Resort&SPA otrzymał prestiżową nagrodę w kategorii najlepszy hotel SPA w Polsce w plebiscycie organizowanym przez polską edycję Business Traveller.

Już po raz trzeci czytelnicy i podróżujący biznesmeni wybrali najlepsze usługi na rynku podróży służbowych. W tym roku na podstawie kilkudziesięciu tysięcy ankiet wyłonieni zostali laureaci w poszczególnych kategoriach. Uroczysta gala, podczas której ogłoszono zwycięzców, odbyła się w środę, 17 lutego w Warszawie.

To dla nas ogromne wyróżnienie, tym bardziej, że decydujący głos należał do czytelników Business Traveller, a więc osób, które często podróżują, nie tylko służbowo, a tym samym są w stanie rzetelnie ocenić jakość oferowanych usług. Jesteśmy dumni, że Hotel Głęboczek Vine Resort&SPA po raz kolejny zdobył uznanie wśród naszych Gości i niezależnych ekspertów.

Z radością informujemy, iż Głęboczek Vine Resort&SPA znalazł się w elitarnym gronie Luxury Resort&SPA of the Year! To niewątpliwie kolejne potwierdzenie jakości usług świadczonych w naszym hotelu. Luxury Travel Awards to nagrody przyznawane co roku we wszystkich sektorach branży turystycznej począwszy od hoteli, poprzez linie lotnicze i touroperatorów. Co roku wydawany jest także specjalny przewodnik opisujący luksusowe miejsca na świecie – Luxury Travel Guide. Przewodnik ten stanowi obiektywne źródło wiedzy na temat najlepszych hoteli, miejscowości wypoczynkowych, ośrodków spa na całym świecie.

Z radością informujemy, iż Głęboczek Vine Resort&SPA zdobył kolejne prestiżowe wyróżnienie – Guest Review Award od Booking.com!Dziękujemy wszystkim naszym Gościom z @booking.com za wspaniałą ocenę!

Z radością informujemy, iż hotel Głęboczek Vine Resort&SPA otrzymał zaszczytny tytuł Najpiękniejsze SPA 2015.

Z przyjemnością informujemy, iż hotel Głęboczek Vine Resort&SPA otrzymał Certyfikat Partnerski od Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Certyfikat ten stanowi potwierdzenie, iż Głęboczek Vine Resort&SPA jest obiektem doskonale przygotowanym na organizację przyjęć weselnych, a jednocześnie spełnia wszystkie wymogi i standardy stawiane przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, gwarantując najwyższą jakość świadczonych usług.

Kolejne wyróżnienie dla Głęboczek Vine Resort&SPA!

Z radością informujemy, iż Głęboczek Vine Resort&SPA otrzymał kolejne wyróżnienie. Tym razem z opiniotwórczego portalu www.holidaycheck.com
Rekomendacje otrzymane od HolidayCheck to kolejne potwierdzenie standardu i jakości usług świadczonych przez Głęboczek Vine Resort&SPA. Dziękujemy za Wasze opinie!

Z dumą informujemy, iż Głęboczek Vine Resort&SPA otrzymał prestiżowe wyróżnienie i tytuł Super Star Award 2015 w kategorii marka Premium.

Plebiscyt organizowany był przez Profit Room i Międzynarodowe Tragi Poznańskie. Do udziału zgłoszonych zostało 400 hoteliz całej Polski w 10 różnych kategoriach, m.in.: SPA, Medical, Boutique, Holiday Resort i Premium. W konkursie Hotel Brand Awards oceniany był szereg czynników związanych z siłą marki, wpływających na skłonność gości do wybrania konkretnego hotelu spośród wielu jego konkurentów. O wygranej w każdej z 10 kategorii decydowało 46 czynników ocenianych przez ekspertów Profitroom oraz głosowanie hotelarzy obecnych na konferencji . Finał odbył się 23 września 2015 podczas prestiżowej gali branży HoReCa w Sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Z dumą informujemy, iż hotel Głęboczek Vine Resort&SPA otrzymał certyfikat jakości od najbardziej opiniotwórczego portal turystycznego na świecie Tripadvisor.

Dziękujemy za Wasze opinie!

Z wielką radością informujemy, iż hotel Głęboczek Vine Resort&SPA otrzymał prestiżową nagrodę Diamentowy Hotel Wellness 2015. 
Nagrody Diamenty Wellness & Spa to wyróżnienia przyznawane wyjątkowym obiektom, w których konsekwentnie realizowany jest najważniejszy cel – zapewnienie gościom doskonałego doświadczenia wellness & spa. Doświadczenia, które jest połączeniem oryginalnej koncepcji, najwyższych standardów obsługi oraz prawdziwej troski o zdrowie i dobrostan swoich gości.

REKOMENDACJA SLOW FOOD DLA RESTAURACJI MORELLINO

W dzisiejszym świecie, zdominowanym przez nieustający pęd, ludzie żyją pod presją szybkości. Dużo pracują, mało odpoczywają, a codzienne przyjemności ograniczają do niezbędnego minimumJedzenie zostało zredukowane do roli pożywienia, a cała przyjemność związana z celebrowaniem posiłków  – zmarginalizowana.

Czym zajmuje się Slow Food?

W obronie prawa do relaksu, odpoczynku, cieszenia się dobrą kuchnią, występuje od 1986 roku organizacja i ruch społeczny Slow Food. Skupia on osoby, które są zainteresowane ochroną tradycyjnej kuchni różnych regionów świata i związanych z tym tradycji rolniczych, charakterystycznych dla tych regionów.

Członkowie organizacji sprzeciwiają się „fastfoodyzacji” życia, pojmowanej jako postrzeganie jedzenia jedynie w kategoriach konsumpcyjnych, ciągły pośpiech i nieustający stres. Slow Food promuje styl życia współgrający z naturą, wyrażający się w propagowaniu wysokiej jakości, zdrowych, ekologicznych i lokalnych produktów z całego świata.  To międzynarodowy ruch dla obrony prawa do smaku.

Slow Food w Głęboczku

Filozofia ruchu Slow Food jest bardzo bliska wartościom wyznawanym w Głęboczek Vine Resort & SPA. Głęboczek to miejsce, w którym staramy się delektować wolnym czasem, wzajemnym towarzystwem i wyjątkową ciszą. Ta pochwała niespieszności przeniknęła również do naszej kuchni. Tworzymy niepowtarzalne dania, będące fuzją smaków tradycyjnej kuchni polskiej oraz lekkiej kuchni śródziemnomorskiej.

Sięgamy po regionalne i świeże produkty, pochodzące od lokalnych dostawców. Dzięki temu w naszym menu goszczą unikalne, sezonowe dania, zróżnicowane w smaku, które można smakować bez pośpiechu, w towarzystwie dobrego wina i bliskich osób.

Jesteśmy w elitarnym gronie

Dlatego przyznanie prestiżowej rekomendacji Slow Food dla restauracji Morellino z Głęboczek Vine Resort & SPA jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Tym bardziej, że w Polsce jedynie cztery restauracje mogą się pochwalić rekomendacją nadaną im przed Slow Food Polska. Restauracja Morellino z Głęboczek Vine Resort & SPA jest piątą restauracją, która dołączyła do tego elitarnego grona.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze starania o to, by chronić i popularyzować tradycyjne, wysokiej jakości produkty, zostały docenione. Mamy nadzieję, że dzięki tej rekomendacji coraz więcej osób będzie odkrywać serwowane tutaj wyśmienite potrawy, radować się ciszą i bez pośpiechu doświadczać bogactwa różnorodnych smaków Głęboczka.

SZEF KUCHNI MARIAN FRANKOWSKI