Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Weekend Andrzejkowy w Głęboczku

Zapraszamy 27 - 29 listopada 2020

Odczaruj z nami koniec listopada… wspaniałe widoki i majestatyczna przyroda wokół. Relaksujące, długie śniadania pełne lokalnych produktów z widokiem na Jezioro Forbin. Odprężające zabiegi oparte na winoterapii, kąpiele w basenie i całorocznym jacuzzi zewnętrznym.

Popołudnia przy grzanym winie przy klimatycznym palenisku w naszej Karczmie z muzyką na żywo w wykonaniu pianisty. Do tego wyjątkowe atrakcje andrzejkowe i specjalne niespodzianki dla solenizantów. Zapraszamy na błogi weekend w miejscu, gdzie cisza raduje…

To będzie niezapomniany jesienny weekend!

W programie weekendu

Sobotnia kolacja „Dary Lasu” z elementami Live Cooking – Szef Kuchni zabierze Was w podróż po lokalnych smakach. W menu królować będzie dziczyzna, grzyby, żurawina i dania będące hołdem dla dziedzictwa kulinarnego Pojezierza Brodnickiego.

Degustacja idealnych na jesień win węgierskich. W trakcie degustacji Goście będą mogli poznać specyfikę tego wyjątkowego regionu winiarskiego, jego kulturę winną oraz odkryć aromaty 4 unikalnych win, o zupełnie różnym charakterze. Atrakcja w specjalnej cenie 99 złotych/osoba.

W Barze specjalne Menu – aromatyczne grzane wina zarówno czerwone, jak i białe z aromatami kardamonu, cynamonu czy cytrusów oraz zimowe napary.

Andrzejkowe niespodzianki

W sobotnie popołudnie specjalny Kącik Wróżb Andrzejkowych, a wśród nich lanie wosku oraz inne wróżby!

Na powitanie dla każdego Gościa ciasteczko z wróżbą.

Upominki dla solenizantów – dla każdego Andrzeja deser z kawa w prezencie oraz niespodzianka przy rezerwacji zabiegu w Vine SPA dla siebie.

Andrzejkowa oferta specjalna w Vine SPA

W ten weekend polecamy szczególnie masaż Secret wykonywany ciepłą świecą – będący idealnym remedium na jesienną chandrę – rozgrzewa oraz rozpieszcza ciało. Do tego kąpiele w basenie oraz jacuzzi zewnętrznym. Relaksujące seanse w Aromasaunie oraz Łaźni Kwiatowej. Do tego cała gama wyjątkowych zabiegów opartych na winoterapii oraz specjalistycznych zabiegów kosmetologii estetycznej.

Jesień w Głęboczku

Poznaj nasze magiczne miejsce na Pojezierzu Brodnickim. Pełne wspaniałych widoków, wyjątkowej kuchni, a także miejscu wielu atrakcji.

Rezerwacje:

Nasze Jesienne Atrakcje