Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Pomysł na prezent idealny…

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Szukasz pomysłu na prezent idealny? Podaruj bliskim to, o czym marzą najbardziej – czas wolny! Z dala od miejskiego zgiełku, z dala od codziennego pośpiechu… odkryj sielskie oblicze Pojezierza Brodnickiego. Chwile wypełnione prostotą natury, smakiem wybornego wina, doskonałych potraw i zabiegami relaksacyjnymi opartymi na winoterapii! W hotelu Głęboczek Vine Resort&SPA przygotowaliśmy unikalną propozycję zakupu voucherów na prezent.

Kup voucher na prezent do hotelu Głęboczek Vine Resort&SPA i zyskaj!

  • do każdego zakupionego vouchera o wartości minimum 1000 PLN otrzymasz bon o wartości 100 PLN GRATIS. Bon możesz wykorzystać dowolnie, niezależnie od zakupionego vouchera w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu przy rezerwacji dokonanej w hotelu Głęboczek Vine Resort&SPA.
  • wysyłka zakupionego vouchera kurierem GRATIS!
  • voucher można wykorzystać w terminie do 6 miesięcy od daty zakupu
  • każdy voucher pakujemy w eleganckie pudełko

 

Skontaktuj się z nami!
tel. +48 22 380 59 00
e-mail recepcja@gleboczek.pl

Wciąż nie masz pewności? Zobacz video poniżej:

Wyśmienita obsługa, spa i lokalizacja. Psy z którymi przybyliśmy wliczone w cenę pobytu, tak jak w dobrych hotelach poza Polską, gdzie nie ma dyskryminacji właścicieli zwierząt w hotelach.

Gość, booking.com

Cudowna atmosfera, wyborna kuchnia, pianista, który w sobotę umilał nam czas swoim niezwykłym talentem, doskonałe sauny i basen :-) oraz wyjątkowa obsługa w hotelu i restauracji składają się na udany wyjazd!

Sandra, booking.com

O nas

Witaj w Głęboczek Vine Resort & SPA, jednym z najlepiej zlokalizowanych i najwyżej ocenianych hoteli w Polsce. Poznaj naszą ofertę i oddaj się chwilom relaksu w kameralnej atmosferze.