Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Glamping w Głęboczku

Jeszcze bliżej natury...

Majestatyczna natura, odprężająca cisza, kojące widoki to dla nas definicja luksusu. W Głęboczek Vine Resort&Spa dążymy do tego, aby nasi goście odkrywali go na nowo.

Zatop się w relaksującej atmosferze, czerp energię i harmonię z otaczającej Cię natury i ciszy.

Strefa Glamping w Głęboczek Vine Resort&SPA to przestrzeń dedykowana osobom, które poszukują unikalnych doświadczeń w atmosferze spokoju i ciszy.

W tej Strefie nie są dopuszczone głośne spotkania w większym gronie czy głośne słuchanie muzyki.

To Strefa dedykowana głębokiemu odprężeniu w kontakcie z naturą.

Poznaj Glamping w Głęboczek Vine Resort&SPA.

Sprawdź dostępność

Luksus przeplatający się z naturą

Rozkoszuj się zapachem otaczających Cię ziół, porankiem z widokiem na skąpane we mgle jezioro, otoczeniem lasów i dzikich łąk. Zacznij dzień wśród śpiewu ptaków, zakończ go wpatrując się w gwieździste niebo. Zrelaksuj się nad basenem zewnętrznym, kosztuj kulinarnych nowości szefa kuchni, poznaj nowe aromaty win z bogatej kolekcji oraz wyjątkowe zabiegi z ich użyciem.

Harmonia z naturą i wyciszenie na wyciagnięcie ręki.

 

Przestrzenie, które zachwycają

Strefa Glamping Głęboczek Vine Resort&Spa to 4 wyjątkowe namioty zaprojektowane z dbałością o detal. Każdy z nich składa się z dwóch stref – noclegowej, oraz dzienno-wypoczynkowej.

Dodatkowym ich atutem jest prywatny taras z cudownym widokiem na jezioro i otaczającą przyrodę. Namioty posiadają łazienkę z prysznicem. Przestrzenie są klimatyzowane.

Przestrzeń Glamping umiejscowiona jest tuż za Altaną Miłości, w kameralnym miejscu z widokiem na Jezioro. Obowiązuje w niej Strefa Ciszy, o której przestrzeganie prosimy wszystkich Gości.

Jeśli planujesz pobyt większą grupą lub dłuższe spotkania w gronie przyjaciół polecamy wybór innej strefy noclegowej lub korzystanie przy wieczornych spotkaniach ze Strefy Restauracyjnej.

 

Namiot Tipi dla Dzieci

Planujecie pobyt w Strefie Glamping z małymi poszukiwaczami przygód? Zapraszamy do rezerwacji także namiotu Tipi. Przestrzeń stworzona dla najmłodszych Gości, którzy chcą poczuć się niczym Indiana Jones czy Pocahontas! 28-metrowy namiot Tipi wyposażony w dwa łóżka na podstawie z palet, wieszak na ubrania, mały stolik oraz oświetlenie. To idealna przestrzeń do zabawy, a może nawet pierwszego samodzielnego biwakowania. Koszt wynajęcia namiotu Tipi podczas pobytu w Strefie Glamping: 100 zł / doba.

Zaplanuj pobyt w unikalnej przestrzeni Glamping w Głęboczek Vine Resort&Spa

Budź się wśród śpiewu ptaków z widokiem na Jezioro skąpane w porannej mgle. Zasypiaj podziwiając gwiazdy z tarasu zawieszonego na wzgórzu. Zaplanuj luksusowy wypoczynek jeszcze bliżej natury…

Pobyt w Strefie Glamping ze śniadaniami oraz dostępem do strefy basenowej, jacuzzi, saun oraz łaźni to:

  • Kwiecień, maj, wrzesień, październik 1200 zł/2 osoby/doba
  • Czerwiec, lipiec, sierpień 1500 zł/2 osoby/doba

W przestrzeni obowiązuje Strefa Ciszy.

Zapraszamy do rezerwacji na minimum dwie doby.

Sprawdź dostępność

22 380 59 00
recepcja@gleboczek.pl

Było fantastycznie! Przede wszystkim cudowny pomysł. Atmosfera jak na safari w Afryce – ze zwierzętami przed nosem włączenie. Świetny design wnętrza. Bogate wyposażenie i dużo wygód.

Gość Strefy Glamping, lipiec 2021

Strefę glampingową oceniam na 5+. Prywatna przestrzeń, cisza, spokój i niesamowity krajobraz, który sprzyja wypoczynkowi.

Gość Strefy Glamping, sierpień 2021

Rewelacja! Mieszkaliśmy już prawie w każdej lokalizacji i ta jest najlepsza! Wracamy za kilka tygodni 😊

Gość Strefy Glamping, sierpień 2021