Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Glamping w Głęboczku

Dzika natura, odprężająca cisza, otoczenie barwnego krajobrazu to dla nas definicja luksusu. W Głęboczek Vine Resort&Spa dążymy do tego, aby nasi goście odkrywali go na nowo.

Do dyspozycji oddajemy unikalną strefę wypoczynkową – glamping. Dokładnie przemyślana powierzchnia kempingowa składa się z 4 wyjątkowych namiotów. Oddaj się relaksowi w przestrzeni przepełnionej designem, która umożliwia bezpośredni kontakt z naturą.

Luksus przeplatający się z naturą

Rozkoszuj się zapachem otaczających Cię ziół, porankiem z widokiem na skąpane w mgle jezioro, otoczeniem lasów i dzikich łąk. Zacznij dzień wśród śpiewu ptaków, zakończ go wpatrując się w gwieździste niebo.

Zrelaksuj się nad basenem zewnętrznym, kosztuj kulinarnych nowości szefa kuchni, poznaj nowe aromaty win z bogatej kolekcji oraz wyjątkowe zabiegi z ich użyciem.

 

Przestrzenie, które zachwycają

Strefa Glamping Głęboczek Vine Resort&Spa to 4 wyjątkowe namioty zaprojektowane z dbałością o detal. Każdy z nich składa się z dwóch stref – noclegowej, oraz dzienno-wypoczynkowej. Dodatkowym ich atutem jest prywatny taras z cudownym widokiem na jezioro i otaczającą przyrodę. Namioty posiadają również łazienkę z prysznicem. Przestrzenie są klimatyzowane.

Strefa umiejscowiona tuż za Altaną Miłości, w kameralnej przestrzeni z widokiem na Jezioro.

Data oddania nowej inwestycji do użytku: 1 lipca

W namiocie możliwość realizowania pobytów od 2 do 4 osób.

Zaplanuj pobyt w unikalnej przestrzeni Glamping w Głęboczek Vine Resort&Spa.

Już od teraz przyjmujemy rezerwacje na lato i jesień 2021!

Szczegóły i rezerwacje:

Telefonicznie: 22 380 59 00
E-mail:
recepcja@gleboczek.pl