Rozgrzewające zabiegi SPA – sprawdź nasze rekomendacje!

Jeszcze niedawno cieszyliśmy się ciepłymi promieniami słońca i błękitnym niebem. Teraz mróz, wiatr i coraz krótsze dni sprawiają, że jesteśmy zmęczeni, zmarznięci i brakuje nam energii. Jednym z najlepszych sposób na radzenie sobie z jesienno-zimową aurą są rozgrzewające rytuały i zabiegi SPA. Takie, które relaksują, odprężają i rozgrzewają.  Uwodzą zapachem, pielęgnują skórę, poprawiają humor i stanowią doskonały sposób na spędzenie długiego wieczoru.

Jakie zabiegi SPA warto teraz wybrać?

W okresie jesienno-zimowym doskonale sprawdzą się rozgrzewające rytuały i zabiegi na ciało.

Therm Active – zabieg na ciało

Kompleksowy zabieg THERM ACTIV to intensywnie rozgrzewający program na ciało, który swą moc czerpie z sił natury. Rozpoczyna się peelingiem całego ciała na bazie sproszkowanej celulozy, pestek oliwek połączonych z drogocennymi olejami botanicznymi (z pestek jabłek, winogronowy i macadamia). Następnie wykonywany jest masaż na oleju antycellulitowym z wyciągami z morszczynu, guarany, gorzkiej pomarańczy i bluszczu. Zabieg trwa 80 minut i zapewnia działanie ujędrniające i uelastyczniające skórę.

Kamienna Terapia

To doskonale rozgrzewający masaż relaksacyjny połączony z oczyszczającym peelingiem. Głęboko relaksuje, rewitalizuje skórę i rozgrzewa. Masaż wykonywany jest za pomocą rozgrzanych kamieni. Masażysta stopniowo przyzwyczaja ciało osoby masowanej do ciepła, wykonując rozgrzewający masaż i zmniejszając różnicę temperatur między ciałem a kamieniami. Kamienie układane są na ciele zgodnie z rozmieszczeniem punktów energetycznych, co pozwala na odblokowanie przepływu energii, ogólną poprawę kondycji i samopoczucia. Kamienna Terapia to masaż, który pobudza krążenie, niweluje napięcia mięśniowe, poprawia odżywienie oraz dotlenienie skóry.

Łaźnia winna

Intensywnie oczyszczający i rozgrzewający zabieg wykonywany w Strefie Łaźni Brodnickich. Ekologicznie czysta glinka kaolinowa z dodatkiem ekstraktu z czerwonych winogron doskonale oczyszcza ciało. Przyjemne ciepło w pomieszczeniu wypełnionym parą pozwala składnikom aktywnym na szybkie i skuteczne oczyszczenie skóry.

Rozgrzewające zabiegi z oferty Vine SPA mają nie tylko działanie rozgrzewające, ale także pozytywnie wpływają na poprawę nastroju, pozwalają redukować stres i zmęczenie. Polecamy i zapraszamy do Głęboczek Vine Resort&SPA!

<< WRÓĆ DO LISTY artykułów