SPA dla dwojga – sprawdź nasze rekomendacje na Walentynki

Marzysz o romantycznych chwilach we dwoje? Walentynki to najlepszy moment, by podarować bliskiej osobie wspólnie spędzony czas. Jak najlepiej spędzić dzień zakochanych? Doskonałym pomysłem jest relaks w SPA. Pozwólcie sobie na chwile odprężenia i zanurzcie się w romantycznej atmosferze Vine SPA. Basen, sauny, jacuzzi i rytuały SPA dla dwojga… Czy może być lepszy pomysł na świętowanie tego szczególnego dnia?

Specjalnie z myślą o zakochanych przygotowaliśmy propozycję Day SPA Love. Relaks w basenie, strefie Łaźni Brodnickich i jacuzzi, dla niej – zabieg na twarz Aqua Clean i maseczka dobrana do potrzeb skóry, dla niego – rytuał orzeźwienia na kamiennym stole, a na zakończenie kąpiel w winie dla dwojga z kieliszkiem wina i… lunch w Restauracji Morellino! Nie masz aż tak dużo czasu? Wybierz jeden z naszych autorskich rytuałów SPA  dla dwojga opartych na winoterapii!

Energetyzujący zabieg na ciało W winie Merlot, kompletny rytuał na twarz i ciało Rubinowa Rozkosz lub głęboko odprężający i nawilżający Smak Shiraz  to 3 unikalne propozycje stworzone specjalnie z myślą o zakochanych. Zabiegi te wykonywane są na bazie autorskiej marki kosmetycznej Vine SPA Exclusive Line stworzonej specjalnie dla Głęboczka. Wszystkie kosmetyki zawierają składnik o nazwie Viniderm, który produkowany jest z winogron z Langwedocji, ze szczepów Shiraz, Merlot i Carignan. Zapewniają intensywną odnowę skóry, aktywną regenerację, odżywienie oraz odbudowę bariery lipidowej.

Romantyczne chwile we dwoje – gwarantowane!

<< WRÓĆ DO LISTY artykułów