Pełen atrakcji zimowy pobyt na Pojezierzu Brodnickim

Z czym kojarzy Ci się zimowy wypoczynek? Góry, sporty zimowe, ciepło kominka, relaks w SPA? Wszystko to znajdziesz w Głęboczek Vine Resort&SPA na Pojezierzu Brodnickim!

Jesteś wielbicielem aktywnego wypoczynku? Wybierz narty biegowe! To sport angażujący wszystkie partie mięśni. Trening na nartach biegowych pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu krążeniowo-oddechowego i pracę serca, zwiększa także przemianę materii, a co z tym idzie ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej. Jedna godzina treningu na nartach biegowych pozwala spalić około 600-700 kcal. Narciarstwo biegowe to również doskonały sposób na ćwiczenie zmysłu równowagi. Poza tym jest to sport bezpieczny i zdrowy.

Lubisz długie spacery? Wypróbuj rakiety śnieżne! Rakiety śnieżne dają możliwość stosunkowo szybkiego poruszania się po śniegu. Główną zaletą korzystania z tego sprzętu jest równomierne rozłożenie ciężaru ciała w trakcie marszu i uniknięcie zapadania się w świeżym śnieżnym puchu. To doskonała forma aktywności zimą, stwarzająca możliwość obcowania z naturą i podziwiania pięknych krajobrazów.

Jesteś zwolennikiem tradycyjnego narciarstwa lub snowboardu? Skorzystaj z oferty ośrodka narciarskiego Kurza Góra zlokalizowanego zaledwie 12 km od hotelu! Tu czekają na Ciebie 3 zróżnicowane trasy narciarskie o łącznej długości 2,5 km.

Marzysz o chwili relaksu? Spędź wieczór przy kominku, czytając ulubioną książkę lub zrelaksuj się w Vine SPA i zarezerwuj nasze autorskie zabiegi oparte na winoterapii!

Wybierz Głęboczek Vine Resort&SPA jeśli chcesz naprawdę wypocząć, spędzić aktywnie czas z dala od tłumu turystów i cieszyć się bliskością przyrody!

Sprawdź propozycję pobytu, którą przygotowaliśmy na zimowe ferie – https://bit.ly/2YczGXe

Tutaj nie można się nudzić!

<< WRÓĆ DO LISTY artykułów