Gdzie spędzić ferie zimowe z dzieckiem?

Gdzie spędzić ferie zimowe z dzieckiem?

Gdzie najlepiej pojechać na zimowy wypoczynek? W pierwszej chwili większość z nas pomyśli o wyjeździe w góry. Jeśli jednak zależy nam na miejscu, w którym naprawdę można odpocząć i spędzić aktywnie czas, to warto rozważyć krótki odpoczynek na Pojezierzu Brodnickim!

Na co zwrócić uwagę wybierając hotel na rodzinny wypoczynek?

Hotel, do którego wybieramy się na urlop z dzieckiem musi być odpowiednio przygotowany i wyposażony. Warto więc, jeszcze przed dokonaniem rezerwacji, zwrócić uwagę na to, co posiada w ofercie wybrany przez nas hotel. Hotel przyjazny rodzinom z dziećmi powinien mieć przede wszystkim podjazdy na wózki, pokój zabaw, a latem także zewnętrzny plac zabaw. Bardzo ważne jest także wyposażenie pokoi – możliwość wypożyczenia łóżeczka, wanienki itp. W przypadku podróży ze starszymi dziećmi doskonale sprawdzają się tzw. pokoje rodzinne, połączone wewnętrznymi drzwiami.  W restauracji powinno być do dyspozycji specjalne krzesełko do karmienia dla dziecka i menu dedykowane dla dzieci. W hotelu przyjaznym rodzinom nie może także zabraknąć programu animacyjnego dla dzieci oraz dodatkowych atrakcji zarówno zimą, jak i latem.

Zimowe ferie na Pojezierzu Brodnickim

Już niebawem rozpoczną się zimowe ferie. To doskonały moment, by spędzić ten czas w rodzinnym gronie, zachwycając się urokami Pojezierza Brodnickiego, ciszą i bliskością natury. W Hotelu Głęboczek Vine Resort&SPA przygotowaliśmy pakiet pełen atrakcji dla całej rodziny. Wśród nich m.in.: bogaty program animacyjny dla dzieci, budowanie śnieżnych budowli, 10% rabatu na zabiegi w Vine SPA, kulig z grzańcem, wędrówki na rakietach śnieżnych, narty biegowe i wiele innych… W Głęboczek Vine Resort & SPA nie można się nudzić!

<< WRÓĆ DO LISTY artykułów