Najlepszy prezent na Dzień Matki? Relaks w SPA!

26 maja, Dzień Matki, to jeden z najpiękniejszych dni w ciągu roku. To dzień wyjątkowy, w którym na szczególną uwagę zasługuje każda z mam. Jak sprawić, by ten dzień należał do niezapomnianych? Kwiaty, czekoladki, ulubione perfumy, a może wspólnie spędzony czas? Doskonałym pomysłem będzie relaksujący pobyt w SPA, a Głęboczek Vine Resort&SPA to miejsce idealne!

W Vine SPA kompleksowo zatroszczymy się o każdą z mam, a bogata oferta zabiegów i rytuałów na twarz i ciało pozwoli na pełen relaks.

Przekonaj się o odmładzającym działaniu winoterapii – dzięki kosmetykom na ciało Głęboczek Vine SPA Exclusive Line. Stworzone specjalnie dla nas bazują na winogronach pochodzących z południowej Francji. Wyciągi z soku z winogron wykorzystywane do produkcji tych kosmetyków opierają się na szczepach Shiraz, Merlot i Carignan. Kosmetyki te bogate są w polifenole, które sprawiają, że skóra staje się odżywiona, nawilżona i gładka. Szczególnie polecamy rytuały SPA Rubinowa Rozkosz, Vine&Brush i W Winie Merlot.

Głęboczek Vine Resort&SPA to także miejsce, w którym dostępna jest luksusowa strefa SPA dla kobiet w ciąży i po porodzie. Program zabiegowy powstał we współpracy z ekspertami z Yonelle Medesthetic Masterclass Academy,  a każdy z naszych terapeutów przeszedł cykl specjalistycznych szkoleń – Mama w SPA – nauka masażu prenatalnego ”Mama i dziecko” z wytycznymi z zakresu położnictwa, fizjoterapii i kosmetologii kobiet w ciąży i po porodzie. W specjalistycznej strefie dostępne są zabiegi i rytuały obejmujące pielęgnację ciała i twarzy, m.in.: relaksujący Happy Mama, peelingująco-modelujący Perfect Contour, czy o działaniu regenerującym Bio Revital.

Dzień Matki to szczególne święto. To doskonała okazja, by po raz kolejny powiedzieć mamie „dziękuję”. Warto więc sprawić, by należał do niezapomnianych.

<< WRÓĆ DO LISTY artykułów