Wiosna w SPA na Mazurach – nowe zabiegi Academie na twarz dla Niej i dla Niego

Wiosna to czas kiedy szczególnie powinniśmy zadbać o skórę twarzy. Zabiegi kosmetyczne to doskonały sposób nie tylko na poprawienie urody, ale także samopoczucia. To idealny czas na wypoczynek w SPA na Mazurach! Warto pomyśleć o sobie i zadbać o skórę po zimie. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy nowe propozycje zabiegów na twarz, które skutecznie pomogą odżywić skórę.

Na co zwrócić uwagę wybierając zabieg kosmetyczny?

W okresie zimowym nasza skóra narażona jest na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych – mróz i silny wiatr. Z drugiej strony przebywanie w ogrzewanych pomieszczeniach sprzyja jej wysuszaniu.  Zabiegi kosmetyczne stosowane wczesną wiosną powinny przede wszystkim intensywnie nawilżać, dotleniać i regenerować skórę. Właśnie dlatego wiosna to doskonały moment, by wybrać się do hotelu SPA.

Academie Scientifique de Beauté

Ta francuska marka od ponad 125 lat znajduje się w gronie najlepszych firm kosmetycznych w dziedzinie pielęgnacji  skóry, kosmetyki i SPA.  Założona została już w 1890 roku w Paryżu przez dr Alexandre Lamotte. Wówczas powstały też pierwsze produkty do pielęgnacji skóry sygnowane logo Academie, a pięć lat później pierwszy salon piękności, w którym wykonywano zabiegi oparte na autorskim masażu. W 1926 roku na czele firmy stanął utalentowany farmaceuta dr Georges Gay. To właśnie onopracował własną metodę wykorzystującą system diagnozy, rekomendacji i programu pielęgnacyjnego. Był też twórcą doskonale znanego dziś podziału na skórę suchą, tłustą, normalną i wrażliwą, a także jako pierwszy wprowadził imienną kartę diagnostyczną, bez której dzisiaj żaden renomowany instytut kosmetyczny nie wyobraża sobie pracy. Jego motto głosi, iż „dzięki współczesnej nauce każda kobieta może być atrakcyjna i utrzymać świeżość, młodość i piękno swojej skóry”.

Zabiegi na twarz dla Niej i dla Niego

Paniom szczególnie polecamy zabieg Ekspert Mikrodermabrazji Academie, który skutecznie usuwa martwe komórki naskórka,a także cofa oznaki czasu, takie jak zmarszczki, linie, utrata jędrności. Ekspert Mikrodermabrazjiprzyspiesza naturalne procesy odnowy komórkowej, dzięki czemu skóra wyglądamłodziej. Po zabiegucera jest miękka, promienna i ultra-gładka. Zabieg ten przeznaczony jest do każdego typu skóry, a co ważne obejmuje nie tylko twarz, ale także dłonie. Natomiast z myślą o Panach przygotowaliśmy propozycję zabiegu Homme Men Academie. To specjalnie zaprojektowany zabieg dla mężczyzn, o silnym działaniu energetyzująco-oczyszczającym.

Zapraszamy do Vine SPA – gwarantujemy wyjątkowe chwile i pełen relaks w malowniczym zakątku Pojezierza Brodnickiego.

 

<< WRÓĆ DO LISTY artykułów