Gdzie na wakacje z dziećmi? Jak wybrać idealne miejsce

Zbliża się lato, najbardziej wyczekiwana pora roku. Słońce, błękitne niebo i delikatny powiew wiatru… A jak lato, to również wakacje, na które wszyscy czekamy z utęsknieniem. To czas, który możemy spędzić razem, bez pośpiechu i codziennego zgiełku, zapominając o obowiązkach i ciesząc się chwilą.

Gdzie spędzić rodzinne wakacje?

Wakacje z dziećmi planujemy zwykle z dużym wyprzedzeniem. Przeglądamy oferty, analizujemy opinie w Internecie, konsultujemy nasze pomysły w gronie rodziny i przyjaciół. Staramy się wybrać najlepsze miejsce, które zagwarantuje nam niezapomniany wypoczynek dla całej rodziny. Jednak znalezienie miejsca idealnego nie jest łatwe.

Na co zwrócić uwagę wybierając miejsce na pobyt z dziećmi?

Hotel, który wybieramy na rodzinne wakacje powinien być odpowiednio przygotowany i wyposażony. Przed dokonaniem rezerwacji warto sprawdzić jakie atrakcje i udogodnienia oferuje na miejscu dla najmłodszych gości. Pokój zabaw, zewnętrzny plac zabaw, wysokie krzesełka do karmienia w restauracji i brak barier architektonicznych, by móc przejechać wózkiem, to absolutne minimum. Większość z nas oczekuje jednak czegoś więcej.

Zapewnienie ciekawego programu animacyjnego dla dzieci pozwoli rodzicom na chwilę oddechu i relaks w SPA. Oferta zabiegów dla najmłodszych sprawi, że pobyt będzie jeszcze ciekawszy. Nie należy też zapominać o odpowiednio dobranym menu w restauracji. Bardzo ważne jest także wyposażenie pokoi – możliwość wypożyczenia łóżeczka, wanienki, podgrzewacza do butelek itp. W przypadku podróży ze starszymi dziećmi doskonale sprawdzają się tzw. pokoje rodzinne, połączone wewnętrznymi drzwiami.

Najlepsze wakacje? nad jeziorem!

Głęboczek Vine Resort&SPA, położony w sercu Pojezierza Brodnickiego to idealne miejsce na beztroskie, rodzinne wakacje. Malownicze położenie hotelu, bliskość przyrody i moc atrakcji dla całej rodziny! Wycieczki rowerowe (w tym także możliwość wypożyczenia roweru wyposażonego w specjalny fotelik dla dziecka), zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu, mini akademia golfa, geocaching, czyli wspólne poszukiwanie skarbów i bogaty program animacji dla dzieci to tylko niektóre z atrakcji.

Wielbiciele sportów wodnych mogą na miejscu wypożyczyć kajaki, rower wodny lub tratwę, a na tych, którzy preferują błogi relaks czeka słoneczny taras z widokiem na jezioro Forbin. Jedno jest pewne – wakacje w Głęboczku będą należeć do udanych!

<< WRÓĆ DO LISTY artykułów