Głęboczek wśród najciekawszych hoteli na świecie według National Geographic Traveler!

Z niezwykłą dumą informujemy, że Głęboczek Vine Resort&SPA znalazł się wśród najbardziej unikatowych destynacji podróżniczych na świecie w kategorii The Lake&Mountains stworzonym przez National Geographic Traveler! Tym samym znalazł się w elitarnym gronie 22 najciekawszych hoteli w Europie! To kolejne prestiżowe wyróżnienie potwierdzające szczególny charakter i zachwycające położenie naszego obiektu. Miejsca, gdzie cisza raduje…

The Lakes&Mountains Collection to zestawienie przygotowane przez brytyjską redakcję National Geographic Traveler, najbardziej prestiżowego magazynu podróżniczego na świecie. Kluczem doboru obiektów była ich wyjątkowa lokalizacja wśród gór lub jezior, która stwarza idealną przestrzeń do ucieczki na łono natury wśród zachwycających widoków. Jednocześnie prezentowane hotele wyróżniają się designem wpisującym się w otaczający krajobraz i unikalnymi doświadczeniami.

Obok naszego resortu w zestawieniu znalazł się glamping położony wśród gór Patagonii, hotel ukryty wśród tundry na kole podbiegunowym, willa nad Jeziorem Como, obiekt łączący doświadczenie safari z luksusową oprawą w RPA czy domki na drzewie w Nowej Zelandii.

The Lakes&Mountains Collection to kolejne wyróżnienie naszego hotelu w tym roku na arenie międzynarodowej. Głęboczek jako jeden z nielicznych hoteli reprezentował nasz kraj w Polskim Pawilonie na międzynarodowych Targach EXPO w Dubaju. Motywem przewodnim Polskiego Pawilonu było hasło „Poland. Creativity inspired by nature” („Polska. Kreatywność inspirowana naturą”).

Jesteśmy niezwykle dumni, że nasza filozofia pielęgnowania historycznego charakteru regionu oraz ogromny szacunek dla otaczającej nas przyrody, pozwalają nam z dumą promować Polskę na świecie. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy być symbolem Polski, jako wyjątkowej destynacji podróżniczej, jednocześnie znajdując się w gronie najciekawszych hoteli w Europie i na świecie.

Przejdź do:  Głęboczek oczami National Geographic Traveller

 

<< WRÓĆ DO LISTY artykułów