Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Winnica Spa na Mazurach

Kąpiele winne, peelingi czy okłady z winogronowych masek to tylko niektóre z szerokiego wachlarza luksusowych zabiegów relaksacyjnych, jakie oferuje Vine SPA.

Głęboczek Vine Resort & Spa jest jedynym polskim resortem całkowicie poświęconym rozkoszom wina. Znajduje się tu jedno z najlepszych SPA na Mazurach, oferujące autorskie zabiegi pielęgnacyjne oparte w pełnym zakresie na winoterapii. Kosmetyki Głęboczek Vine Exclusive SPA na których wykonywane są zabiegi, to produkty stworzone specjalnie dla nas na bazie winogron ze szczepów Merlot, Shiraz i Carignan. Produkty są bogate w polifenole, które zawierają wiele składników aktywnych z olei roślinnych oraz główny składnik Viniderm® – pozyskiwany z winnic z południowej Francji. Świeżość wspomnień po wyjątkowym pobycie w naszym SPA zapewnią luksusowe produkty Głęboczek Vine Exclusive SPA, które nasi goście mogą kupić na pamiątkę.

Zabiegi i kąpiele winne

W Vine SPA oferujemy szeroki wachlarz zabiegów relaksacyjnych opartych na winoterapii. Nasi goście mogą korzystać m.in. z: kąpieli winnych, peelingów z zastosowaniem pestek winogron, czy okładów z winogronowych masek.

Zobacz ofertę zabiegów

Basen, Łaźnie Brodnickie

W Vine SPA znajduje się inspirowana okolicami Pojezierza Brodnickiego, klimatyczna strefa Łaźni Brodnickich – sauna aromaterapeutyczna, porowa łaźnia kwiatowa, łaźnia torfowo-błotna. Do dyspozycji naszych gości jest również basen oraz vitality pool. Głównym elementem zabiegów w łaźniach są różnego rodzaju inhalacje ziołowo-kwiatowe, mające działanie terapeutyczne.

Alfasfera

Strefa przeznaczona do zabiegów relaksacyjnych. Jej głównym elementem jest kołyska AlphaLounger, która wprowadza w stan głębokiego, medytacyjnego relaksu Alfa. Dzieje się to poprzez oddziaływanie na człowieka muzyką, wibracjami, formą, kolorem oraz ciepłem, a także delikatnym bujaniem wywołanym poprzez rytm własnego oddechu. Stan alfa nie tylko głęboko relaksuje, ale również wspomaga kreatywne, twórcze myślenie.

Terapie i relaks

Kluczowym elementem zabiegów są różnego rodzaju inhalacje ziołowe o działaniu terapeutycznym, wzbogacone okładami z glinek bogatych w mikroelementy oraz masażem detoksykująco-relaksującym. Wyjątkową formą głębokiego relaksu są seanse w kołysce AlphaLounger, sprzyjające twórczemu myśleniu.