Weranda – nowe serce hotelu

Relaksujące śniadania z widokiem na Jezioro Forbin już od tego lata dostępne dla większej ilości Gości!

Tegoroczną, szczególną wiosnę dla naszego obiektu, kiedy byliśmy zamknięcie dla Państwa – naszych Gości – spędziliśmy, tworząc wspaniałą przestrzeń, która pozwoli jeszcze bardziej wyeksponować malowniczy widok, roztaczający się z naszej Restauracji.

Z dumą prezentujemy Werandę!

Niezwykle jasna, słoneczna, przeszkolona przestrzeń, która już teraz staje się nowym sercem naszego hotelu. Lekka konstrukcja, której celem było przede wszystkim wydobycie piękna roztaczających się za jej oknami widoków. Piękna, modrzewiowa podłoga pokryta jasną farbą. Biały, mobilny dach, który w letnie dni w kilka chwil można dowolnie zwinąć. Wbudowanie, dyskretne oświetlenie na długie wieczory. Przede wszystkim zaś mobilne, szklane ściany, które w zależności od pogody pozwalają otworzyć się na taras i naszą polanę przy basenie zewnętrznym, lub osłonić Gości od wiatru.

Co ważne nowa przestrzeń stworzy przestrzeń relaksu zarówno w upalne dni chroniąc przed silnym słońcem, jak i zapewni możliwość cieszenia się zjawiskowymi widokami także zimą, kiedy korzystać będziemy w Werandzie z dodatkowego ogrzewania.

Zapraszamy do Werandy na relaksujące, niedzielne śniadania z muzyką na żywo i kieliszkiem Prosecco, czy długie wieczory o zachodzie słońca z kieliszkiem ulubionego wina i kulinarnymi dziełami naszego Szefa Kuchni.

<< WRÓĆ DO LISTY artykułów