Jak spędzić jesienny weekend?

Jesień – piękna, polska, złota. Niestety czasami też deszczowa, pochmurna i słotna.  Listopadowe dni są coraz krótsze, a aura za oknem nie sprzyja naszemu dobremu samopoczuciu. Weekendowy wypoczynek w pięknym miejscu z pewnością korzystnie wpłynie na nasz nastrój i pozwoli choć na chwile oderwać się od codzienności.

Weekend we dwoje – sprawdź naszą rekomendację

Jednym z atutów Głęboczek Vine Resort & SPA jest doskonała kuchnia. Szef Kuchni tworzy autorskie menu oparte o sezonowe, wysokiej jakości produkty, a Restauracja Morellino posiada rekomendację Slow Food. Ciekawym pomysłem na spędzenie jesiennego weekendu jest Akademia Wina organizowana w Głęboczek Vine Resort&SPA. 

Po przyjeździe goście witani są kieliszkiem wina oraz specjalnie przygotowaną kolacją, do której serwowane są 3 różne wina. Kolejnego dnia, oprócz śniadania i 3-daniowego lunchu na gości czeka degustacja win oraz Wine & Bites (czyli 3 rodzaje wina i 3 przekąski, które każdy z gości dobiera samodzielnie, korzystając ze zdobytej wiedzy). Trzeci dzień to śniadanie z kieliszkiem wina musującego i butelka doskonałego wina z Winnicy Płochockich na pożegnanie. Pobyt „akademia wina” obejmuje także: autorski masaż Vine SPA, korzystanie z aromasauny i łaźni kwiatowej, basenu oraz jacuzzi. 

Głęboczek Vine Resort & SPA gwarantuje również profesjonalną opiekę Sommeliera. 

Dlaczego jeszcze warto wybrać Głęboczek Vine Resort&SPA?

Głęboczek Vine Resort&SPA to miejsce do którego chce się wracać, by odpocząć i w pełni korzystać z uroków życia w rytmie slow. Głęboczek Vine Resort&SPA to miejsce, w którym cisza raduje. Sprawdźcie koniecznie:)

 

<< WRÓĆ DO LISTY artykułów