Gdzie spędzić rodzinne święta Wielkiej Nocy?

Wielkanoc coraz bliżej. To czas radości i budzącej się do życia wiosny. Zieleń drzew, słońce, śpiew ptaków i coraz cieplejsze dni… i bazie, pisanki, mazurki, które od zawsze stanowią symbol Świąt.

Każdy dzień wolny to okazja do wypoczynku w rodzinnym gronie. Skorzystaj z uroków wiosny, zabierz rodzinę i spędź Święta poza domem.

Gdzie najlepiej spędzić Wielkanoc? Oczywiście w Głęboczek Vine Resort&SPA! Pobyt w Głęboczku to doskonałe połączenie świątecznej tradycji z pełnią wypoczynku. Malownicze krajobrazy, urzekający widok na jezioro Forbin, doskonała kuchnia i czas wypełniony atrakcjami dla całej rodziny! Jak co roku, przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla naszych Gości. Muzyka na żywo, malowanie pisanek, wspólna Wielkanocna święconka, pełne wyżywienie, zabawa dla najmłodszych – szukanie zajączka, wycieczki rowerowe, aquajogging, nordic walking, wiosenna akademia golfa. To wszystko czeka na Was w Głęboczek Vine Resort&SPA! Tutaj nie można się nudzić!   Spędź Święta Wielkiej Nocy tam gdzie cisza raduje!

 

 

<< WRÓĆ DO LISTY artykułów