Spa na Mazurach – sekret doskonałego ciała

Spa na Mazurach – sekret doskonałego ciała

Relaks w SPA? Oczywiście! Każdy powód jest dobry, by choć na chwilę oderwać się od codzienności i szybkiego tempa życia. Warto pomyśleć tylko o sobie i zadbać nie tylko o ciało, ale też pozytywne samopoczucie.

Rytuały SPA na ciało

Zabiegi na ciało w naszym Vine SPA to nie tylko pewność skutecznego odżywienia skóry, ale także pełnego relaksu. Jedną z propozycji jest zabieg antycellulitowo-wyszczuplający Attenu, zawierający krzemiona i oligoelementy, pielęgnujące nawet najbardziej wrażliwą skórę.  W walce o jędrną skórę z pewnością pomoże zabieg Stabilis, który posiada również właściwości regenerujące. Z kolej zabieg drenujący Adficio to propozycja dla osób, które mają problemy z mikrokrążeniem, powodującym opuchnięcia nóg. Propozycja ta, pomaga eliminować toksyny z organizmu, a także działa drenująco i przeciwobrzękowo. Natomiast Regeneratio zawiera koncentrat, który stymuluje i aktywuje metabolizm oraz wzmacnia efekty zabiegowe, działając ujędrniająco i anty-starzeniowo.

Dlaczego warto skorzystać z tej propozycji?

Wszystkie wyżej wymienione zabiegi oparte są na bazie kolorowych glinek-masek na ciało. To zaawansowane, niezwykle skuteczne receptury, wykorzystujące substancje aktywne nowej generacji – awangardowy GAC (Gym Activator Cosmetic, oferujący wszelkie korzyści z ćwiczeń aerobiku bez chodzenia do sali gimnastycznej), wodzie termalnej, ze skoncentrowanymi krzemianami i oligoelementami oraz  biosacharydami, przeznaczonymi do pielęgnacji nawet najbardziej wrażliwej skóry. Każdy z rytuałów rozpoczyna się peelingiem, następnie na ciało aplikowana jest indywidualnie dobrana maska i krem stanowiący zakończenie zabiegu. Gwarantujemy wyjątkowe chwile i pełen relaks w malowniczym zakątku Pojezierza Brodnickiego.

<< WRÓĆ DO LISTY artykułów