Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Spa

Zrelaksuj się w jednym z najlepszych SPA na Mazurach, oferującym autorskie zabiegi pielęgnacyjne oparte na winoterapii. Wybierz jeden z naszych rytuałów SPA, zrelaksuj się, odpocznij z dala od miejskiego zgiełku…

Winnica SPA na Mazurach

Kąpiele winne, peelingi czy okłady z winogronowych masek to tylko niektóre z szerokiego wachlarza luksusowych zabiegów relaksacyjnych, jakie oferuje Vine SPA.

 

Zobacz listę zabiegów

Kosmetyki Vine SPA Exclusive Line

Posiadamy własną, autorską linię kosmetyczną Vine SPA Exclusive Line, którą tworzą luksusowe produkty stworzone na bazie winogron.

zobacz więcej

Nowość w Głęboczku – kosmetologia estetyczna!

Miło nam poinformować, że Goście Głęboczek Vine Resort&SPA mogą już skorzystać z innowacyjnych zabiegów kosmetologii estetycznej.
W dwóch nowych gabinetach zabiegowych dostępne są urządzenia, które pomagają w nieinwazyjny sposób przywrócić skórze młody wygląd.

zobacz więcej

Mama w spa

Oferujemy luksusową strefę SPA dla kobiet w okresie macierzyństwa. Każda przyszła i obecna mama może liczyć na profesjonalną, bezpieczną pielęgnację.

zobacz więcej

Day SPA akcje promocyjne

Podaruj sobie wyjątkowy, pełen relaksu pobyt DAY SPA w niezwykłym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku. Sprawdź, jakie pakiety możemy Ci zaoferować.

zobacz więcej

Menu SPA

Oddaj się w ręce profesjonalistów, którzy z pomocą unikalnych kosmetyków oraz odpowiednio dobranych rytuałów i zabiegów sprawią, że poczujesz pełen relaks. Sprawdź ofertę naszego SPA.

pobierz pdf

Klinika Rehabilitacji Strukturalnej

To nowoczesne centrum rehabilitacji, w którym z powodzeniem stosowane są techniki strukturalnej pracy z ciałem według koncepcji Anatomy Trains. Metody leczenia stosowane w Klinice Rehabilitacji Strukturalnej pozwalają w szybki i efektywny sposób wyeliminować liczne dolegliwości układu ruchu – usuwamy przyczyny, a nie tylko objawy. Program rehabilitacji dostosowany jest do potrzeb każdego Pacjenta. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod rehabilitacyjnych oszczędzasz czas, a kompleksowa analiza całego ciała pozwala nam precyzyjnie zlokalizować źródło dolegliwości.

zobacz więcej