Kolejna witryna oparta na WordPressie

Spa

Zrelaksuj się w jednym z najlepszych SPA na Mazurach, oferującym autorskie zabiegi pielęgnacyjne oparte na winoterapii. Wybierz jeden z naszych rytuałów SPA, zrelaksuj się, odpocznij z dala od miejskiego zgiełku…

Winnica SPA na Mazurach

Kąpiele winne, peelingi czy okłady z winogronowych masek to tylko niektóre z szerokiego wachlarza luksusowych zabiegów relaksacyjnych, jakie oferuje Vine SPA.

Szanowni Goście. Informujemy, że w dniach 20-21.04.2019 basen będzie niedostępny dla Gosci z zewnątrz. Zapraszamy na Poniedziałkowe Popołudnie na basenie w dniu 22.04.2019 po godzinie 15:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Zobacz listę zabiegów

Kosmetyki Vine SPA Exclusive Line

Posiadamy własną, autorską linię kosmetyczną Vine SPA Exclusive Line, którą tworzą luksusowe produkty stworzone na bazie winogron.

zobacz więcej

Mama w spa

Oferujemy luksusową strefę SPA dla kobiet w okresie macierzyństwa. Każda przyszła i obecna mama może liczyć na profesjonalną, bezpieczną pielęgnację.

zobacz więcej

Day SPA akcje promocyjne

Podaruj sobie wyjątkowy, pełen relaksu pobyt DAY SPA w niezwykłym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku. Sprawdź, jakie pakiety możemy Ci zaoferować.

zobacz więcej

Menu SPA

Oddaj się w ręce profesjonalistów, którzy z pomocą unikalnych kosmetyków oraz odpowiednio dobranych rytuałów i zabiegów sprawią, że poczujesz pełen relaks. Sprawdź ofertę naszego SPA.

pobierz pdf

Klinika Rehabilitacji Strukturalnej

To nowoczesne centrum rehabilitacji, w którym z powodzeniem stosowane są techniki strukturalnej pracy z ciałem według koncepcji Anatomy Trains. Metody leczenia stosowane w Klinice Rehabilitacji Strukturalnej pozwalają w szybki i efektywny sposób wyeliminować liczne dolegliwości układu ruchu – usuwamy przyczyny, a nie tylko objawy. Program rehabilitacji dostosowany jest do potrzeb każdego Pacjenta. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod rehabilitacyjnych oszczędzasz czas, a kompleksowa analiza całego ciała pozwala nam precyzyjnie zlokalizować źródło dolegliwości.

zobacz więcej