Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Klinika Rehabilitacji Strukturalnej

Specjalizujemy się w rehabilitacji przed i pooperacyjnej, sportowej. Pomagamy radzić sobie ze skutkami urazów i kontuzji.

W czym się specjalizujemy

Klinika Rehabilitacji Strukturalnej to idealne miejsce do leczenia i rehabilitacji schorzeń i ograniczeń ruchomości. Specjalizujemy się w rehabilitacji przed i pooperacyjnej, sportowej. Pomagamy radzić sobie ze skutkami urazów i kontuzji.

 

Metody leczenia

W Klinice Rehabilitacji Strukturalnej przygotowujemy program pobytu i leczenia dopasowany do Twoich potrzeb. Stosujemy następujące metody leczenia:

  • terapia ATSI

(Anatomy Trains Structural Integration) to terapia, która nie skupia się na miejscowym usytuowaniu problemu, ale ma za zadanie zbalansować napięcie powięzi w naszym organizmie. Dedykowana jest osobom, które z różnych względów nie czują się do końca dobrze w swoim ciele, m.in. przebywają długo w tej samej pozycji, są po urazach, kontuzjach, zabiegach operacyjnych, uprawiają sport rekreacyjnie lub profesjonalnie czy pozostają długotrwale pod wpływem stresu.

  • rozluźnianie powięziowo – mięśniowe w wodzie
  • terapia manualna
  • kinesiology taping

Specjalista

Sławomir Klafta- certyfied structural integrator

Terapeuta, który rehabilitacją i pracą z ciałem zajmuje się od ponad 12 lat. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał poprzez pracę z pacjentami w przychodni  rehabilitacyjnej, a obecnie pracuje jako terapeuta w Vine&Resort Spa w Głęboczku.

W 2016 r. ukończył 2 moduł szkolenia ATSI otrzymując tytuł Structural Bodywork.
W 2018 r. ukończył 3 moduł i zostałem Integratorem Strukturalnym.

Skontaktuj się z nami!

Więcej Informacji Udzieli Państwu Recepcja SPA.

Serdecznie zapraszamy!