Luty miesiącem zakochanych!

Walentynki to czas szczególny, czas miłości i celebrowania wspólnych chwil z ukochaną osobą. Właśnie dlatego ogłaszamy luty miesiącem zakochanych w Głęboczek Vine Resort&SPA! Weekend walentynkowy w stylu francuskim to propozycja dla tych, którzy marzą o wspólnym romantycznym pobycie z dala od zgiełku wielkiego miasta. Day SPA Love to z kolei oferta dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na wspólny dłuższy wypoczynek.

Weekend walentynkowy w klimacie francuskim

Walentynkowy weekend w Głęboczek Vine Resort&SPA przepełniony będzie romantyczną atmosferą. Na dzień dobry proponujemy aperitif, a w sobotni wieczór kolację w blasku świec, z menu pełnym afrodyzjaków i nastrojową muzyką…  Relaks w SPA, bogaty wybór rytuałów dla dwojga opartych na winoterapii,  romantyczna atmosfera miejsca, w którym cisza raduje… Dodatkową atrakcją będzie konkurs „policz serca w hotelu”, w którym będzie można wygrać voucher pobytowy. Czas spędzony we dwoje, w romantycznej atmosferze hotelu Głęboczek Vine Resort&SPA to najlepszy pomysł na świętowanie dnia zakochanych.

Day SPA Love

Dla tych, którzy nie planują pobytu z noclegiem, przygotowaliśmy specjalną propozycję Day SPA dla zakochanych. Relaks w basenie, strefie Łaźni Brodnickich i jacuzzi, następnie peeling całego ciała, kąpiel w winie z kieliszkiem wina i autorski masaż Vine SPA… a na zakończenie – deser w Restauracji Morellino – czekoladowy fondant z sorbetem mango i bezą. Romantyczne chwile we dwoje – gwarantowane!

<< WRÓĆ DO LISTY artykułów