Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Masaże

PLECY-KARK-RAMIONA
Szybka ulga
Celem masażu jest dotarcie do napiętych partii mięśni karku, całej obręczy barkowej i pleców, co spowoduje rozluźnienie ich i przywrócenie dobrego samopoczucia.

Czas: 25 min, Cena: 170 zł


MASAŻ SŁOWIAŃSKI
Masaż na ciepłym miodzie
Masaż pleców z użyciem miodu, wonnych pyłków kwiatowych i mleczka pszczelego. Wzmacnia układ odpornościowy,
a także łagodzi bóle pleców. Zabieg idealnie nawilża i odżywia skórę. W zabiegu uczestniczy: peeling pleców, okład i masaż na miodzie, przemasowanie pleców na olejku, aplikacja balsamu.

Czas: 45 min, Cena: 220 zł


MASAŻ LODEM
Kriostymulujący
Masaż lodem jest idealny dla osób aktywnych, regularnie trenujących, a także dla Pań ze skłonnością do pękania naczynek oraz cellulitem. Poprawia mikrokrążenie wspomagając odchudzanie oraz zapewniając skórze jędrność oraz elastyczność. Szybko poprawia kondycje mięśni i zmniejsza odczuwanie bólu. Zabieg obejmuje brzuch, uda i pośladki.

Czas: do 45 min, Cena: 200 zł


MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ
Zwalczający cellulit
Masaż bańką chińską uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek, dzięki czemu ułatwia penetrację preparatów wyszczuplających. Najskuteczniej działa przy cellulicie tłuszczowym i cyrkulacyjnym. Efektem jest wyraźna poprawa napięcia skóry, znacznie zmniejszony, a w niektórych przypadkach zlikwidowany cellulit oraz zmniejszony obwód części ciała.

Czas: do 50 min, Cena: 220 zł


MASAŻ GŁOWY
Przyjemne odprężenie
Wyjątkowo relaksacyjny masaż skóry głowy, w którym wykorzystywane są techniki akupresury i stymulacji cebulek włosa. Idealnie przedłuża relaksacje po masażu ciała.

Czas: 15 min, Cena: 80 zł


MASAŻ TWARZY
W dobrych rekach
Masaż wykonywany w rytm relaksacyjnej muzyki, który wycisza emocje, łagodzi napięcia i stresy.
Przeciwdziała tworzeniu się zmarszczek.

Czas: 25 min, Cena: 120 zł


MASAŻ STÓP
Ulga dla stóp
Doskonała ulga i ukojenie dla zmęczonych stóp. W masażu wykorzystywane są techniki rozciągające i rozluźniające zmęczone mięśnie kończyny dolnej.

Czas: 25 min, Cena: 120 zł


MASAŻ VINE SPA
Autorski masaż winnego SPA
Niezwykle relaksujący i rozpieszczający ciało masaż Vine SPA to doskonała esencja winoterapii. Wykonywany na bogatym w polifenole olejku z winogron. Masaż stanowi remedium na stres codziennego dnia, uwalniając przy tym ciało z niepotrzebnych napięć. Zaczyna od delikatnego kołysania ciała, które rozluźnia spięte mięśnie, a następnie obejmuje całe ciało i głowę.

Czas: 55 min, Cena: 270 zł


SECRET
Masaż świecą
Masaż z wykorzystaniem ciepłego oleju z aromaterapeutycznej świecy, który przynosi ukojenie ciału i zmysłom.
Wyjątkowa kompozycja składników, odżywi skórę i pozwoli odetchnąć od natłoku myśli.

Czas: 55 min, Cena: 290 zł


MASAŻ AROMA
Skomponuj własny aromat
Masaż głęboko relaksacyjny, wyciszający, oddziaływujący na wszystkie zmysły. Odpowiednie uciski i ruchy uwolnią ciało od stresu, zapewniając stan ukojenia. Masaż wykonywany jest na oleju ze słodkich migdałów z dodatkiem
wybranej nuty zapachowej, podczas którego terapeuta skupia się szczególnie na obszarze dłoni i stóp. Do wyboru ukojenie/pobudzenie/anty-stress, dzięki czemu pozostawi Twoją skórę gładką i delikatnie pachnącą.

Czas: 55 min, Cena: 290 zł


MASAŻ W WODZIE
Pozbądź się grawitacji
Terapeuta unosi ciało na powierzchni wody wprawiając je w stan głębokiego relaksu. Delikatne ruchy kołysania w rytm fali, delikatny masaż i mobilizacja powodują kompletne zanurzenie się w otchłani odprężenia.

Czas: do 50 min, Cena: 290 zł


KAMIENNA TERAPIA
Rozgrzewający masaż ciepłymi kamieniami
Zabieg głęboko relaksujący, rewitalizujący i regenerujący. Rozpoczyna się peelingiem całego ciała. Następnym etapem jest masaż całego ciała ciepłymi kamieniami. W zabiegu uczestniczy: Peeling, Masaż całego ciała ciepłymi kamieniami

Czas: 80 min, Cena: 380 zł


BODY SHAPE
Masaż modelujący
Modelujący masaż z elementami drenażu limfatycznego, składający się z dwóch faz: drenująco-odprężającej oraz wzmacniająco-liftingującej. Stanowi podstawę uzyskiwania dobrych rezultatów w zabiegach kosmetycznych.

Czas: 55 min, Cena: 290 zł


KLASYCZNY
Likwiduje napięcia
Wersja Spa masażu klasycznego uwzględnia kilka technik dostosowywanych do rodzaju napięć mięśniowych. Masaż zwiększa stopień rozluźnienia mięśni, a także zakres ruchomości w stawach. Po konsultacji terapeuta może bardziej skupić się na obszarach problematycznych.

Czas: 55 min, Cena: 300 zł