Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Głęboczek – miejsce prestiżowych wydarzeń

Winobranie w Głęboczku - zobaczcie naszą relację!

Co roku w październiku organizujemy winobranie w Głęboczek Vine Resort&SPA. Wydarzenie to zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych Gości. W tym roku po raz pierwszy zdecydowaliśmy się zorganizować dwa weekendy z winobraniem.

dowiedz się więcej

Maserati - ikona stylu

W sierpniu br. w Głęboczek Vine Resort&SPA zorganizowany został włoski weekend z Maserati – Viva Italia!

zobacz relację

Ferrari - legendarna marka w Głęboczek Vine Resort&SPA!

Z dumą informujemy, iż już po raz trzeci mieliśmy przyjemność organizować w Głęboczek Vine Resort&SPA wydarzenie z najbardziej rozpoznawalnymi na świecie luksusowymi samochodami sportowymi w roli głównej.

zobacz relację

Kultowa marka Aston Martin w Głęboczku!

W dniach 18-19 maja 2019 r.  w Głęboczek Vine Resort&SPA odbyło się spotkanie sympatyków i właścicieli kultowej marki Aston Martin. Była to wyjątkowa okazja, by z bliska obejrzeć najnowsze modele samochodów tej luksusowej marki.

zobacz relację

Koncerty na tarasie

Koncert w nietypowym miejscu? Wyobraź sobie… lato, malownicze widoki i doskonałą muzykę. W Głęboczek Vine Resort&SPA wszystko jest możliwe! Kojące dźwięki muzyki, bliskość natury i sielska atmosfera sprawią, że będziesz chciał zatrzymać tę chwilę na dłużej. To doskonały pomysł na spędzenie czasu.

Plenerowe bankiety dla grup

Głęboczek Vine Resort&SPA to doskonałe miejsce na organizację bankietów w plenerze. Słoneczny taras z widokiem na jezioro Forbin, zewnętrzny basen, winnica i malownicze widoki… Zaskocz swoich Gości i zorganizuj event inny niż wszystkie! Loty balonem, pool party z DJ-em na basenie, winobranie, a może ognisko w słowiańskim klimacie? Skontaktuj się z naszym Działem Rezerwacji Grupowych, a przygotujemy propozycję dopasowaną do potrzeb Twojej firmy.

skontaktuj się z nami

Odkrywamy Tajemnice Kosmosu

Wspólnie z Obserwatorium Astronomicznym w Truszczynach zapraszamy na noc pełną gwiazd do Głęboczek Vine Resort&SPA! Obserwatorium Astronomiczne w Truszczynach od wielu lat prowadzi działalność naukową i edukacyjną, której celem jest popularyzowanie wiedzy o astronomii. Podczas eventu każdy z uczestników będzie miał unikalną możliwość prowadzenia obserwacji Słońca i nocnego nieba z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, a Pan Robert Szaj – Dyrektor Generalny Fundacji Nicolaus Copernicus podzieli się wiedzą o fascynującej dziedzinie nauki – astronomii.

Scena Bachusa - nowatorski projekt artystyczno-kulturalny

Scena Bachusa to wyjątkowe przedsięwzięcie artystyczno-kulturalne realizowane w hotelu Głęboczek Vine Resort & SPA. Naszym celem jest organizacja wydarzeń adresowanych nie tylko do gości hotelowych, ale przede wszystkim do lokalnej społeczności.

 

zobacz więcej