Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Recepcjonistka / Recepcjonista SPA

Dołącz do zespołu jednego z najwyżej ocenianych i najlepiej położonych hoteli w Polsce i twórz razem z nami niezwykłą atmosferę tego wyjątkowego miejsca. Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy i sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Szukamy osób z odpowiednim poziomem wiedzy, otwartych i nie bojących się kontaktu z klientem do pracy
w wyjątkowym hotelu w SPA.
Zakres Obowiązków:
  • Udzielanie informacji na temat oferty SPA,
  • Umawianie gości na zabiegi,
  • Doradzanie w zakresie masażu / pielęgnacji / kosmetologii,
  • Sprzedaż kosmetyków.

Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Komunikatywność,
  • Sumienność,
  • Samodzielność,
  • Zainteresowanie pokrewne z tematyką pracy tj. kosmetologia, sport, wellness, dietetyka, fizjoterapia itd.,
  • Język angielski w stopniu dobrym,
  • Doświadczenie nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem,
  • Obsługa komputera oraz pakietów Office.

Oferujemy:
  • Stałą pracę w wyjątkowym miejscu,
  • Szkolenia,
  • Umowę o pracę po okresie próbnym,
  • Programy motywacyjne,
  • Pracę z ciekawymi ludźmi

Istnieje możliwość noclegu dla osób zamiejscowych.

Prosimy przesyłać CV w języku polskim ze zdjęciem na adres: milinski@gleboczek.pl
Nie wymagamy listu motywacyjnego. Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)