Miejsce wakacje z dziećmi – jak je wybrać?

Już niedługo rozpoczną się wakacje. Co roku wyczekiwane z niecierpliwością, pełne słońca, wspólnego rodzinnego wypoczynku i doskonałej zabawy. Bez pośpiechu, codziennych obowiązków i stresu. Jak znaleźć miejsce idealne?

Wakacje z dziećmi zwykle planujemy z dużym wyprzedzeniem. Przeglądamy oferty, analizujemy opinie i sprawdzamy programy atrakcji dodatkowych. Wyobrażamy sobie jak cudownie będzie spędzić wspólnie czas. Planując urlop z dziećmi warto wybrać miejsce, w którym nie tylko czekać na nas będą doskonale wyposażone pokoje, ale też mnóstwo atrakcji dodatkowych, które sprawią, że nasze pociechy nie będą się nudzić.

Głęboczek Vine Resort&SPA to wymarzone miejsce na rodzinne wakacje! Hotel położony jest  na Pojezierzu Brodnickim, nad samym jeziorem. Dookoła roztaczają się malownicze widoki, a na Gości czeka mnóstwo atrakcji.

Wielbiciele aktywnego wypoczynku mogą wypożyczyć rowery, kijki do Nordic Walking, kajaki, rowery wodne, popływać na desce SUP lub wybrać zajęcia fitness z terapeutą.

Osoby, które marzą o chwili wytchnienia z dala od miejskiego zgiełku mogą zrelaksować się na słonecznym tarasie z widokiem na jezioro Forbin, spędzić czas w Vine SPA korzystając z basenu, jacuzzi, strefy Łaźni Brodnickich lub wybrać jeden z autorskich zabiegów opartych na winoterapii.

Na tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z grą w golfa czeka profesjonalnie przygotowany green – golfowy obiekt treningowy i możliwość zgłębiania tajników tego elitarnego sportu pod okiem instruktora.

Geocaching, czyli wspólne poszukiwanie skarbów na terenie hotelu, to propozycja dla małych i dużych odkrywców i okazja, by wspólnie spędzić czas.

Na najmłodszych Gości hotelu czeku bogaty program atrakcji dodatkowych przygotowany przez animatorów.

Bliskość przyrody, sielska atmosfera i moc atrakcji sprawiają, że Głęboczek Vine Resort&SPA to idealne miejsce na rodzinne, beztroskie wakacje!

Szczegółowe informacje dotyczące pobytów wakacyjnych dostępne na są na:

https://bit.ly/2Efdgvz

 

<< WRÓĆ DO LISTY artykułów