Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Strefa pobudzenia

WINNE ZAPOMNIENIE
Zabieg intensywnie oczyszczający i detoksykujący
Zabieg rozpoczyna się winogronowym peelingiem cukrowo-solnym, wykonywanym na kamiennym stole Hammam. Kolejnym etapem jest pobyt w łaźni zabiegowej z zieloną glinką, a na zakończenie aplikacja mleczka winogronowego
w całe ciało. Po skończonym zabiegu podawany jest kieliszek czerwonego wina w lobby SPA. W zabiegu uczestniczą: peeling, sesja w łaźni, aplikacja mleczka na ciało.

Czas: 70 min, Cena: 350 zł


KAWOWE DOZNANIE
Zabieg intensywnie oczyszczający
Rozpoczyna się peelingiem na bazie zmielonej kawy z dodatkiem cukru. Zabieg wykonywany jest na kamiennym stole typu Hammam, gdzie peeling jest zmywany ciepłą wodą przez terapeutę. Kolejnym etapem jest pobyt w Łaźni parowej z glinką. Całość zakończona jest wsmarowaniem olejku kawowego i podaniem filiżanki kawy w lobby SPA. W zabiegu uczestniczą: peeling kawowy, sesja w łaźni z glinką, aplikacja olejku kawowego na ciało.

Czas: 70 min, Cena: 350 zł

NA KAMIENNYM STOLE
Zabiegi wykonywane na specjalnie zaprojektowanym kamiennym stole, pozwolą wyjątkowo spędzać czas w naszym SPA. Zabiegi odbywają się w strefie łaźni brodnickich. Rezerwacji prosimy dokonywać z 12h wyprzedzeniem.


HAMMAM
Wersja SPA
Zabieg oparty na wschodniej kulturze, oczyszczający ciało i umysł. Intensywny i pobudzający, zawierający masaż na oliwnej pianie z użyciem jedwabnego worka. Zabieg kończy się nałożeniem oliwki na wilgotną skórę. W zabiegu uczestniczą: krótka sesja w łaźni, intensywne oczyszczenie skóry, masaż na oliwnej pianie, nałożenie olejku.

Czas: 50 min, Cena: 280 zł


RYTUAŁ ORZEŹWIENIA
Mocne pobudzenie, polecany dla Panów
Zabieg rozpoczyna się energicznym miętowym peelingiem, po którym następuje orzeźwiająca wizyta w Łaźni.
Na zakończenie wsmarowany jest delikatny balsam. W zabiegu uczestniczą: Peeling solny z mięty pieprzowej, orzeźwiająca sesja w Łaźni, nałożenie kremu nawilżającego

Czas: 50 min, Cena: 250 zł