Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Wina naszego importu

Jesteśmy dumni z bycia wyłącznym importerem win z małej rodzinnej winnicy z Austriackiego Burgenlandu. Burgenland jest kolebką szczepu Blaufrankisch, więc nikogo nie zdziwi, że w winnicy Heinrich wina z tego szczepu stanowią nawet 80 procent produkcji.

Goldberg (Blaufrankisch)

Goldebergo to nie tylko wino, ale cała historia związana z tym miejscem. Z pewnością nasze krzewy użyte do tego wina należą do najstarszych w regionie. Dzięki temu co roku nasz Blaufrankisch ma piękną koncentrację jest niezwykle subtelny.

Goldberg Reserve (Blaufrankisch)

Winogrona użyte do tego wina pochodzą z najlepszych parceli regionu. Przepięknie zbalansowane wino z umiejętnie użyta beczką, może sprawić nam wielką przyjemność i ma bardzo dobry potencjał do starzenia.

terra O. (Blaufrankisch, Cabernet Sauvignon, Merlot, Syrah)

Nazwa tego wina nawiązuje do rodzaju gleby znajdującej się w burgenlandzie terra oppidorum. Bardzo udane połączenie tych szczepów połączone z długim leżakowaniem w małych beczkach dębowych stworzyło wino o niezwykłym potencjale. Dodatek międzynarodowych szczepów wniósł do wina więcej ciała i pikantnych tanin.

Elegy (Cabernet Sauvignon, Merlot)

To wino można stawiać obok największych win tego świata. Niezwykła koncentracja, pięknie dojrzały owoc, mineralność i długi pozostający na wieki smak. Nieprawdopodobne wino z Burgenlandu.

Cupido (Blaufrankisch)

Blaufrankisch pochodzący z najlepszych beczek Goldberga. Cupido produkowane jest tylko w najlepszych latach. Moim zdaniem najlepsze możliwe wydanie wina jakie można zrobić ze szczepu Blaufrankisch.